Збори Ради випускників Факультету

9 травня відбулася зустріч гарантів освітніх програм із Радою випускників Факультету. Такі колаборації є важливим етапом у процесі покращення якості та практикоорієнтованості навчання на освітніх програмах, адже вони дозволяють гарантам програм отримати цінну інформацію від випускників про те, як можна поліпшити програму навчання, які ситуації виникають безпосередньо на робочому місці, та які вміння від ще недавніх студентів потребував роботодавцець.

Раду відкрив декан Факультету економіки та управління Вячеслав Осадчий, д.пед.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України.

А спікерами цього разу, на обговорення були винесені такі питання:

• удосконалення ОП «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»  другого (магістерського) рівня – доповідач завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор Андрій Юрійович Рамський;
  • зміни до ОП «Менеджмент організацій та адміністрування»  другого (магістерського) рівня – доповідач професорка кафедри управління Світлана Миколаївна Кожем’якіна;
  • включення додаткових компонентів до до ОП «Державне управління» другого (магістерського) рівня – доповідач доцент кафедри управління Оксана Вячеславівна Марухленко;

Під час зустрічі гаранти програми  запитували випускників про їхні думки щодо різних аспектів навчання, таких як:

• відповідність програми потребам ринку праці;
  • рівень викладання матеріалу;
  • наявність практичних занять та можливості для практичної роботи.

Випускники  в свою чергу ділилися своїми враженнями щодо того, наскільки програма допомогла їм у розвитку кар'єри та досягненні професійних цілей, а над чим варто було би іще попрацювати та розвинути.

Отримана від випускників інформація допоможе гарантам програми покращити якість та практикоорієнтованість навчання.

Дякуємо за співпрацю, лише спільними зусиллями ми створимо якісний освітній простір в Університеті Грінченка !

11052023.jpg