Кафедра міжнародної економіки знову приймала гостей - талановитих школярів з Середньої загальноосвітньої школи 84 Печерського району!

26 квітня кафедра міжнародної економіки знову приймала гостей - талановитих школярів з Середньої загальноосвітньої школи 84 Печерського району!

Цей візит був спрямований на те, щоб познайомити юних гостей з корпусом Університету, спеціальностями кафедри та презентувати їм можливості, які вони можуть отримати, обираючи шлях у сфері ✅економіки та ✅маркетингу.

Під час цього заходу, який відбувся в дружній та позитивній атмосфері, співробітники розповіли учням про важливість вивчення міжнародних економічних процесів, особливості ринкових стратегій та роль маркетингу у сучасному світі.

Дякуємо учням та завучу за проявлений інтерес! Чекаємо в рядах студентів Університету Грінченка !