Події Факультету

Майстер-клас Карта посади як альтернатива посадової інструкції від Анастасії Журавель
ВІДКРИТТЯ ШЛЯХУ ДО МАЙБУТНЬОГО: ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ВІЗИТ ДО НВК ОБОЛОНЬ
Розгляд результатів дисертаційного дослідження та наукових публікацій аспірантки Валентини Руденко
Участь у конкурсі від міжнародної організації UPSHIFT.
Гостьова лекція: Молодіжна політика в житті об’єднаних територіальних громад

Майбутня професія

Сфера освіти

фахівці з управління електронним навчанням на регіональному та муніципальному рівні, шкільні технологи, сучасні шкільні та вузівські викладачі, розробники освітніх он-лайн платформ і проєктів.

Сфера управління

фахівці з управління електронним навчанням, управління персоналом, здатні формувати і трансформувати заклади освіти та відділи навчання в приватних установах.

Науково-дослідна діяльність

фахівці з навчальної аналітики, побудови і вивчення освітніх спільнот, тощо. Випускники надалі зможуть продовжити навчання в аспірантурі в сфері електронного навчання.

Корпоративний сектор

фахівці з навчання та розвитку персоналу, проєктні менеджери (адміністратори) навчального центру (корпоративного університету), фахівці з дистанційного навчання, спеціалісти, що здійснюють впровадження та підтримку електронного навчання в компанії.

23042021_1.png