Календар подій

Шановні колеги та здобувачі !

Рекомендуємо долучитися до проекту наших партнерів - з якими ми заключаємо договір про співпрацю у сфері освіти та науки (Академія прикладних наук Мазовія, Седльце, Польща)????

Безкоштовна Міжнародна наукова конференція на тему «Економічний та соціальний вплив конфліктів на сучасний світ».

Організатори конференції: ✅Академія Прикладних Наук Мазовія, Седльце, Польща

✅Центральноукраїнський національний технічний університет, Кропивницький, Україна

✅Варшавський Університет Природничих Наук, Варшава, Польща

✅Державний професійний коледж ім. проф. Станіслава Тарновського в Тарнобжегу, Тарнобжег, Польща

✅Всеукраїнська Асоціація економістів- міжнародників, Київ, Україна

Конференція відбудеться під почесним патронатом Міністра науки (Польща) ??та Всеукраїнської асоціації економістів-міжнародників (Україна)??

Тематика конференції:

1️⃣ Фінансування та розвиток підприємств під час конфліктів.

2️⃣ Виклики податкового законодавства та можливі напрямки змін.

3️⃣ Наслідки конфліктів та катастроф - вплив на соціально-економічне життя.

Конференція безкоштовна ❗️

❗️Дата: 23 травня 2024 року❗️

?‍?Формат: онлайн на платформі Teams (кожен учасник отримає посилання на конференцію на електронну пошту)

?Мова конференції: польська, українська, англійська

Учасники отримають сертифікати ?

Додаткова інформація та реєстрація доступні за посиланням:

Щиро запрошуємо!

КСУБГ, Київський столичний університет імені Бориса Грінченка ФЕУ, Міжнародна наукова конференція на тему «Економічний та соціальний вплив конфліктів на сучасний світ» факультет економіки та управління.