Гостьова лекція на тему: «Сталий розвиток: постановка та досягнення цілей»

14 лютого 2020 року в рамках заходу «Сталий розвиток: постановка та досягнення цілей» для студентів спеціальності  073 «Менеджмент»  було представлено лекцію з історії сталого розвитку та актуальності його ідей і завдань для сучасного студентства. Спікером була Любов Жарова, експерт з питань сталого людського розвитку, д.е.н., професор, завідувачка кафедри міжнародних економічних відносин, бізнесу та менеджменту Україно-американського університету Конкордія. Також нею було проведено практикум «Мої цілі сталого розвитку», під час якого кожен учасник міг обрати власну ціль сталого розвитку задля реалізації якої він вже може щось робити (сформулювати конкретні цілі та визначити наявні ресурси для їх втілення). Крім того обговорено можливості студентської спільноти для реалізацій цілей сталого розвитку під час навчання та у майбутній діяльності, як професіоналів і спеціалістів.