Науково-практичний семінар «Розвиток економіки міста в умовах євроінтеграції»

20 травня 2020 р. в рамках Фестивалю науки на кафедрі фінансів та економіки відбувся науково-практичний семінар на тему: «Розвиток економіки міста в умовах євроінтеграції» в он-лайн форматі (платформа Google Meet).

У семінарі прийняли участь науково-педагогічні працівники кафедри, аспіранти, студенти та роботодавці. Оборювалися питання стану економіки сучасних міст України та надавалися науково-обґрунтовані пропозиції щодо різних аспектів економічного розвитку міст.

Особливості розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва в умовах євроінтеграції та шляхи розв’язання сучасних проблем було висвітлено у доповіді доктора економічних наук, професора кафедри Лойко Валерії Вікторівни. Актуальне питання фінансування процесу реалізації доручень виборців депутатам Київради через громадську приймальню було висвітлено у доповіді аспіранта кафедри Маляра Станіслава Анатолійовича. Вплив детермінантів конкурентного середовища на діяльність підприємств в умовах євроінтеграції розглянула у своїй доповіді студентка 4 курсу Загоруйко Діана (науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент кафедри Казак Оксана Олексіївна). Актуальне питання «Які наслідки для світової економіки може мати пандемія 2020 року?» підняла у своїй доповіді студентка 4 курсу Громова Вікторія (науковий керівник: доктор економічних наук, професор кафедри Краус Наталія Миколаївна). Особливостям управління фінансовою безпекою страховика була присвячена доповідь студентки 4 курсу Сіренької Ірини (науковий керівник: доктор економічних наук, професор кафедри Сосновська Ольга Олександрівна).

В обговоренні питань розвитку економіки міста в умовах євроінтеграції прийняли участь: начальник управління фінансів освіти, культури, суспільних комунікацій, фізичної культури та спорту Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради Поздєєва Катерина Вікторівна, директор науково-промислового підприємства «Нові технології» Сидорко Олексій Богданович, комерційний директор ТОВ «ТД «УкрРосХим», доктор економічних наук Малютін Олександр Костянтинович, начальник відділу інформаційного супроводження фінансово-економічної діяльності Департаменту інформаційного супроводження, доктор економічних наук Бобров Євгеній Анатолійович.

За результатами обговорення актуальних проблем міста підготовлено до друку збірник матеріалів науково-практичного семінару.