Перемога у конкурсі Еразмус+ КА203

Вітаємо колектив кафедри управління та кафедри фінансів та економіки (Штепа О.В., Краус К.М., Краус Н.М.) Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка з перемогою у конкурсі проєктів Еразмус+ КА203 «Стратегічне партнерство»!

Наш Університет у консорціумі з європейськими університетами протягом трьох років буде реалізовувати проєкт «Teaching Digital Entrepreneurship».

Метою проєкту є:

• Заповнити прогалину між знаннями, що надаються освітніми навчальними програмами та необхідними компетенціями (як окремих осіб так і організацій) для успішного започаткування і ведення підприємницької діяльності у цифровому світі;
  • Розвивати та удосконалювати компетенції науково-педагогічних працівників та студентів у сфері цифрового підприємництва.

Планові результати від реалізації проєкту стосуються трьох ключових питань:

• Яким чином організувати ефективний процес навчання цифровому підприємництву в умовах постійного розвитку технологій?
  • Як забезпечити постійне оновлення змісту освітньої навчальної програми для викладання основ цифрового підприємництва?
  • Які засоби та методи використовувати для забезпечення найкращого засвоєння актуального матеріалу?
  • Аплікант:

Краківський економічний університет, Польща (Uniwersytet     Ekonomiczny w Krakowie, Poland)

• Партнери:

Університет Хаєн, Іспанія (Universidad de Jaén, Spain);

Університет Фоджа, Італія (Università degli Studi di Foggia, Italy);

Неополітанський університет, Італія (Università degli Studi di Napoli "Parthenope", Italy);

Університет Салерно, Італія (Università degli Studi di Salerno, Italy).

Віденський економічний університет, Австрія (Wirtschaftsuniversität Wien, Austria);

Бажаємо команді проєкту успіхів та подальших наукових звершень!