Професор кафедри управління, Почесний член Конгресу місцевих та регіональних рад Ради Європи В.П. Удовиченко у прямому ефірі телеканалу InterVizor.

Тема дня: «Громади отримали всі можливості для швидкого розвитку»

4 листопада 2020 р. професор кафедри управління, дав інтерв’ю у прямому ефірі телеканалу InterVizor. Володимир Петрович висловив свою експертну думку щодо руху реформи децентралізації та законопроекту №3651-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій".

Окрема увага була присвячена обговоренню Проєкту Закону щодо мережі центрів надання адміністративних послуг №2679, який Верховна Рада України прийняла в цілому у другому читанні. Відповідно якому Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) отримають можливість створювати лише органи місцевого самоврядування. Цей проєкт закону дає надію, що до кінця 2023 р. у кожній громаді має бути свій ЦНАП з широким спектром послуг.

Посилання на інтерв’ю: