Робота в Центрі компетенцій провайдингу інновацій та цифрового підприємництва

В рамках роботи Центру провайдингу інновацій та цифрового підприємництва (кафедра фінансів та економіки ФІТУ) в квітні-травні 2021 року студенти 1 курсу спеціальності Економіка, на платформі ДіЯ. Цифрова Освіта. Міністерства цифрової трансформації України, вдало проходили Цифрограм з 90 запитань та отримали національного зразка Сертифікати про рівень цифрової грамотності. Даний Сертифікат студенти можуть в подальшому додавати до свого Резюме при працевлаштуванні.

Професор кафедри фінансів та економіки Краус Наталія Миколаївна надавала студентам консультативну підтримку з метою кращого проходження Цифрограм. Студенти 1 курсу спеціальності Економіка вдало склали тест за 30-40 хв. після чого отримали підтверджуючі Сертифікати про свій досить високий рівень знань і навички в частині основ комп’ютерної грамотності; інформаційної грамотності, уміння працювати з даними; створення цифрового контенту; комунікації та взаємодії у цифровому суспільстві; безпеки в цифровому середовищі; розв’язання проблем у цифровому середовищі та навчання впродовж життя.