Акіліна О.В. та Васечко Л.І. на Future of Work

Доцент кафедри управління, Акіліна О.В. та доцент кафедри фінансів та економіки, Васечко Л.І., відвідали інтерактивну виставку Future of Work, яка проходила з 22 липня по 1 серпня в Києві в культурному центрі «Арт-Братислава». Ця виставка залучила близько 800 людей з усієї країни. Організатори виставки Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» намагалися дати відповідь на запитання: «що чекає ринок праці у 2030 році та як підготуватися до змін?». Виставка поєднала онлайн та офлайн заходи: корисні онлайн-тренінги та дискусії, стенди з цікавими фактами про роботу майбутнього, інтерактивні експонати, інформативні лекторії та тематичні локації. Все це надзвичайно надихає працювати над оновленням своїх освітніх програм.