В Центрі функціонального менеджменту відбулося представлення та обговорення історій успіху відомих менеджерів студентами групи Мб-1-22-4.0д

12 жовтня 2022 року в ході освоєння навчальної дисципліни Університетські студії. Вступ до спеціальностіта в рамках діяльності Центру функціонального менеджменту (керівник – к.е.н., доцент Катерина Миколаївна Краус) студенти I-го курсу спеціальності 073 Менеджмент (гр. Мб-1-22-4.0д) представили результати індивідуальних досліджень та виступили з доповідями щодо історій успіху і визнання відомих менеджерів світу, їх принципи управління людьми та ведення бізнесу. Почули про особливі управлінські підходи в роботі Мері Кей Еш (компанія Mary Kay), Ганни Запталової (корпорація Yves Rocher), Джеффрі Безоса (інтернет-магазин Amazon.com), Френсіса Роджерса (компанія IBM), Олени Сторчак (інтернет-магазин Украфлора), Фредеріка Тейлора (основоположник наукового менеджменту), Маргарет Уітмен (компанія Hewlett-Packard), Олексія Вадатурського (агрокомпанія ТОВ СП НІБУЛОН), Єлизавети Коробченко (компанія Avon), Девіда Заслава (ТНК Warner Bros. Discovery), Джона Френсіса Велча (корпорація General Electric) та інших.

Висновки з проведених досліджень допомогли окреслити студентам принципи та пріоритети управління в організації, обрати для себе взірця, кого хочеться наслідувати.