Урочисте відкриття Літньої економічної школи «Україна і ЄС: кандидатський статус і перспективи євроінтеграції»

Нарешті двері Літньої економічної школи відкрилися для її учасників. Ми раді бачити кожного з вас, друзі! Ми вдячні за небайдужість та ваш інтерес !

Сьогодні надзвичайно приємно, що на відкритті Літньої економічної школи присутні поважні гості:

✅Перший секретар, консул Посольства Італійської республіки в Україні Серджіо Федеріко Ніколачі (Sergio Federico Nicolaci)

✅Співголова депутатського об’єднання із міжпарламентських зв’язків з республікою Італією, народній депутатці України Дар’я Володіна

✅Проректор з науково-методичної та навчальної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка кандидату педагогічних наук, професор Жильцов Олексій Борисович

✅Президент ГО «Всеукраїнська асоціація економістів-міжнародників» - доктор економічних наук, професору Філіпенко Антон Сергійович, професор кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Навчально-наукового інституту міжнародних відносин КНУ імені Т. Шевченка.

Модерувала урочисте відкриття завідувач кафедри міжнародної економіки Університету Грінченка, доктор економічних наук, доцент Шлапак Алла.

Працюємо далі за програмою Літньої економічної школи.

КУБГ, Київський університет імені Бориса Грінченка, літня економічна школа, ФЕУ, факультет економіки та управління.