Розпочав роботу «Центр економічної дидактики» на базі кафедри фінансів та економіки

З 9 жовтня 2017 року на базі кафедри фінансів та економіки Факультету інформаційних технологій та управління розпочав роботу «Центр економічної дидактики», де студенти І курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» набували базових фахових компетенцій, знайомилися з найпопулярнішими інтелектуальними іграми економічного спрямування.

Майбутні успішні бізнесмени, провідні фінансисти, студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» в процесі ігрового дискурсу проявили якості справжніх власників, керівників автомобільного концерну, мережі підприємств, медіа бізнесу та інших, де в ігровій формі опанували планування економічної стратегії, оцінку ризиків, управляли ресурсами, розраховували інвестиційні вклади та знаходили вихід з кризових ситуацій. Планували бюджет процвітання та розвитку нових технологій вкладаючи кошти в інфраструктуру та промисловість.