o.lisnichuk@kubg.edu.ua

Методологія економічних наукових досліджень

Фінансові інструменти

Освіта

Має повну вищу освіту за спеціальністю “Фінанси і кредит”, кваліфікація – магістр з управління державними фінансами (диплом з відзнакою).

Захистила дисертаційну роботу в 2016 році у спеціалізованій вченій раді Д 27.855.01 Університету державної фіскальної служби України та отримала науковий ступінь кандидата економічних наук. Тема дослідження: “Фінансове управління санаційною спроможністю підприємств України”.

Має 24 роки загального стажу роботи у закладах вищої освіти України.

Автор більше 90 наукових та навчально-методичних праць, з яких 3 монографії; навчальний посібник у співавторстві, навчально-методичні посібники; статті у наукових виданнях, які включено до міжнародних наукометричних баз Scopus та Web of Science; статті в зарубіжних виданнях та наукових фахових виданнях України, які включено до міжнародних наукометричних баз.

Пройшла міжнародні стажування:

- Varna Free University «Chernorizets Hrabav», сертифікат № С – 9094, “Innovations  in science  - the challenges of our time», Bulgaria-Ukraine 08.09-16.09.2018 (180 год.)

- For successfully participated international internship program on the topic of: “Unified educational space: Ukraine-EU”, certificate reg. № HR 9257, Croatia-Poland-Ukraine 08.05-16.05.2019 (150 год.)

- За програмою «Інтеграційні процеси держави у післявоєнний період» (Technical University of Kosice (Slovensko), Vysoka scola DTI (Slovensko) Серія 127.12/2022-SK dsl 30/12/2022 (180 год.)

- International autumn school Leadership, Engagement and Wide Inclusion in University-Community Cooperation. N 2023_AS-000214. Date 30 Oktober – 14 November, 2023 (180 год.)

Професійний і науковий інтерес

Розвиток фінансової системи: вітчизняна практика та зарубіжний досвід.

Антикризове фінансове управління на макро та мікро рівнях.