Події

Днями куратори академічних груп Никонюк К.О., Бобер Л.П. та Руденко В.С. завітали до студентів першого курсу, які проживають у гуртожитку за адресою Бойчука, 35. Метою візиту було ознайомлення з умовами проживання, підтримка студентів у період адаптації до нового етапу їхнього життя та обговорення актуальних питань. Під час зустрічі куратори мали змогу поспілкуватися зі студентами, дізнатися про їхні успіхи, потреби та переживання. Дякуємо студентам та адміністрації за гостинність та теплий прийом ! Життя в гуртожитку - окрема важлива і незабутня складова студентського життя! 

Сьогодні відбулося чергове засідання Кафедри управління Факультету економіки та управління Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. На засіданні обговорювали важливі питання, пов’язані з науково-педагогічною діяльністю кафедри, розвитком компетентностей здобувачів освіти та професійним зростанням викладачів. 
Одним із ключових питань було обговорення відкритої лекції завідувачки кафедри управління, доктора наук з державного управління Марухленко О.В., на тему «Написання грантових проєктів». Лекція, проведена для студентів спеціальності «Менеджмент організацій» у рамках діяльності Центру компетентностей «Центр організаційних трансформацій», стала чудовим прикладом практично-орієнтованого навчання та розвитку навичок у написанні грантових заявок. 
Крім того, заслухали звіт Марухленко О.В. про її науково-педагогічну діяльність та одноголосно підтримали рекомендацію щодо присвоєння їй вченого звання доцента по кафедрі управління. Засідання пройшло конструктивно та результативно, підтвердивши високий професійний рівень викладацького складу кафедри.  Вітаємо Марухленко О.В. з вагомими досягненнями та дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю! 

 
 

1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України. 

Колектив Факультету економіки та управління долучився до церемонії вшанування пам’яті українських воїнів та цивільних, які загинули внаслідок російсько-української війни. Захід був присвячений тисячі днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації. 

Під час церемонії грінченківці віддали шану героям і жертвам війни, згадуючи про трагічні події та незламність українського народу.  

Також адміністрація, викладачі та студенти взяли участь у презентації білінгвальної книги Юлії Ілюхи «Мої жінки / My women» та у відкритті виставки ілюстрацій у Внутрішньому дворику Університету. Збірка короткої прози розповідає емоційні, гострі та часом болісні історії про жіночий досвід життя під час війни. Унікальні ілюстрації, створені художницями після початку повномасштабного вторгнення, додають до тексту глибини та візуально відтворюють переживання героїнь, перетворюючи цю книгу на спільний голос жінок, які витримали тягар війни. 

Дякуємо організаторам, памʼятаємо всіх, чиї життя забрала війна. Слава Україні !

 

 

15 листопада кафедра управління Факультету економіки та управління долучилася до масштабного благодійного проєкту Факультету журналістики "Місця щасливих людей: захист для Героїв!". 

Студенти та викладачі кафедри продемонстрували свою творчість та небайдужість, створюючи унікальні обереги, які стануть для наших воїнів не лише символом захисту, а й нагадуванням про те, що їх підтримують тисячі сердець. Кожен оберіг – це результат натхненної праці та щирих побажань. Крім того, учасники заходу написали зворушливі листи до наших захисників. У цих листах висловили слова вдячності та підтримки.  

Важливим аспектом  участі в проєкті стало долучення до створення великої захисної сітки разом із волонтерами Благодійного фонду "Волонтери ЛАД". Кожен метр сітки – це наша спільна праця, спрямована на наближення перемоги.

Дякуємо організаторам та кожному, хто долучився до цього благородного проєкту!

 

17 листопада – Міжнародний день студента!
Дорогі студенти! Нехай цей день подарує яскраві емоції та відчуття! Бажаємо провести його у колі однодумців, творчих, неординарних, креативних та мудрих людей!
Особистого вам розвитку, злетів та успіхів! Хай на вас чекають великі перспективи та нові, широкі горизонти!

Студенти Факультету економіки та управління долучилися до показу документального фільму «На межі. Історія незламності редактора прифронтової газети», який був організований Факультетом журналістики нашого Університету.  Захід був приурочений  з нагоди тисячі днів від початку повномасштабного збройного вторгнення російської федерації в Україну.

Цей фільм, створений Національною спілкою журналістів України (НСЖУ), представили його автори та герої: 

  • Євген Черевко, оператор і співавтор документального фільму.
  • Ліна Кущ, перша секретар НСЖУ, членкиня Комісії з журналістської етики.
  • Євгенія Вірлич, херсонська журналістка, головна редакторка інтернет-видання «КавунСіті».
  • Владислав Гладкий, херсонський журналіст.
  • Андрій Юричко, журналіст, медіатренер Академії української преси, медіаексперт НСЖУ.

Показ фільму став майданчиком для обговорення викликів, які стоять перед суспільством  в умовах війни. Учасники мали можливість поспілкуватися з авторами та героями фільму, поставити запитання та висловити свою підтримку журналістській спільноті.

Дякую організаторам, учасникам та знімальній групі за цей день!

Сьогодні в стінах Ліцею №104 імені Ольжича м. Києва відбулося перше заняття соціального проєкту «Світ проєктного менеджменту», спрямоване на розвиток проєктних навичок серед школярів. 

Зустріч проходила в актовій залі школи, де більше півсотні учасників змогли зануритися в основи соціальних проєктів, зрозуміти їхню значущість для суспільства та дізнатися про ключові етапи організації таких ініціатив. 

Окрім цього, школярі отримали перші знання з фандрайзингу — процесу залучення ресурсів для реалізації проєктів, що сприяють суспільному благу.

Після короткої лекції, спрямованої на знайомство з концепцією соціального підприємництва та ефективного управління, учасники почали об’єднуватися в команди для подальшої роботи над власними проєктами. Такий формат дозволяє кожному школяру не лише на практиці застосувати отримані знання, але й розвинути лідерські якості, командну роботу та креативне мислення. 

Цей проєкт, ініційований кафедрою управління, має на меті надихнути молодь на активну соціальну позицію та допомогти їм у розробці та реалізації ідей, які можуть змінити навколишній світ на краще. 

Дякуємо учасникам, працюємо далі. 

Сторінка 1 із 138