Під час другого дня захисту, здобувачі продемонстрували високий рівень фахових знань, аналітичних здібностей та практичних управлінських навичок, що підтверджує їхню готовність до професійної діяльності в освітньому середовищі.
Щиро пишаємося вашими досягненнями та бажаємо подальших успіхів на керівних позиціях задля розвитку сучасної освіти!
17 грудня 2024 року на кафедрі фінансів Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбувся успішний захист кваліфікаційних магістерських робіт здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».
До складу Екзаменаційної комісії увійшли:
Голова комісії: доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, проректор з науково-педагогічної роботи Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
Члени комісії:
доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів Рамський Андрій Юрійович;
доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів Житар Максим Олегович;
кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів Обушний Сергій Миколайович;
заступник начальника Управління – начальник відділу бюджетного планування та фінансово-економічної роботи Фінансового управління Міністерства у справах ветеранів України (представник роботодавця) Соболєв Юрій Миколайович;
Секретар комісії: кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів Загарій Вадим Петрович
Усі представлені роботи вирізнялися науковою новизною, глибиною дослідження та практичною значущістю. Особлива увага була приділена впровадженню інноваційно-цифрових рішень для покращення фінансового стану підприємств та банківських установ. Роботи здобувачів освіти підтвердили їх високий рівень теоретичної підготовки та вміння застосовувати набуті знання на практиці.
Члени комісії високо оцінили рівень підготовки магістрантів, відзначивши їх професійний підхід до актуальних фінансових проблем сучасності.
Колектив кафедри щиро вітає випускників із успішним захистом та бажає подальших професійних успіхів!
Творимо життя столиці - разом !
Завідувачка кафедри Оксана Марухленко та доцентка кафедри Вероніка Олещенко взяли участь у заході, де були представлені ключові зобов’язання, що ляжуть в основу місцевого Плану дій у рамках Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”.
Нагадуємо, що Київ, як учасник OGP-local, активно працює над впровадженням ініціатив відкритого врядування. Команда Департаменту суспільних комунікацій спільно з інститутами громадянського суспільства, науковою спільнотою, структурними підрозділами КМДА та молоддю напрацювала чіткі зобов’язання для реалізації цих цілей.
Учасниці заходу Оксана Марухленко та Вероніка Олещенко внесли цінний науковий і практичний вклад у підготовку та обговорення зобов’язань, що сприятимуть прозорому врядуванню та розвитку столиці.
Приєднуйтеся до кафедри управління та беріть безпосередню участь у творенні життя столиці !
11 грудня 2024 року Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка провело щорічний загальноуніверситетський науковий квест «Київ – моя столиця» для першокурсників та членів наукових товариств усіх структурних підрозділів Університету.
Виконані завдання допомогли першокурсникам розкрити напрями роботи Наукового товариства Університету Грінченка.
Формат захоплюючого квесту складався з дистанційної та офлайн-частин. Заключний етап квесту з інтерактивними завданнями, з визначенням переможців та врученням винагород відбувся у залі Вченої ради імені Віктора Огнев’юка.
І місце за результатами квесту здобула команда Факультету економіки та управління у складі першокурсниць Горобець Анастасії Максимівни (спеціальність «Маркетинг»); Лук’янюк Аніти Дмитрівни (спеціальність «Маркетинг»); Співак Ангеліни Олександрівни (спеціальність «Менеджмент»); Шишко Єлизавети Станіславівни (спеціальність «Маркетинг»).
Щиро вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності!
До 161-ї річниці від дня народження видатного українського діяча, письменника, педагога і громадського діяча Бориса Грінченка колектив Факультету економіки та управління взяв участь у заходах вшанування його пам’яті.
У рамках події колективом Університету було здійснено покладання квітів до пам’ятника Борису Грінченку, що символізує вдячність і повагу до його величезного внеску в розвиток української культури, освіти та літератури. Також учасники заходу відвідали родинне поховання Грінченків, вшановуючи пам’ять про видатну родину, яка залишила незабутній слід у нашій історії.
Дякуємо організаторам та учасникам!
В рамках Грінченківської декади, студенти спеціальності «Менеджмент», які вже зовсім скоро будуть готуватися до виходу на ринок праці, зібралися на надзвичайно корисний воркшоп із Таєю Павленко — молодою, але досвідченою HR-фахівчинею банку ПроКредит Банк.
Що було найцікавішим?
Розбір реальних резюме: Тая детально проаналізувала три резюме учасників, вказала на “red flags” і дала конкретні рекомендації, як їх уникнути.
Практичні секрети від HR: учасники дізналися, як зробити своє резюме таким, що одразу приверне увагу рекрутера.
Живий досвід: особливий інтерес викликало те, що Тая — така ж молода, як більшість учасників, але завдяки поєднанню навчання та роботи вже здобула багатий досвід. Її поради були простими, зрозумілими і надзвичайно корисними
Дякуємо всім, хто долучився, і бажаємо успіхів у вашому професійному шляху!
Слідкуйте за нашими оновленнями — попереду ще більше цікавих подій!
4 грудня 2024 р. відбулась гостьова лекція менеджера-асистента Еразмус офісу Університету Фоджа (Італія) Лойко Єлизавети на тему «Еразмус + Крок за кроком» для здобувачів освіти спеціальності 075 «Маркетинг». Єлизавета розповіла здобувачам освіти про програми академічної мобільності «Erasmus +», які доступні для бакалаврів, підкреслила особливості програм, обґрунтувала, чому доцільно прийняти участь здобувачам освіти у такій програмі, підкреслила необхідність знання іноземної мови. Єлизавета розповіла про особливості при заповненні необхідних документів для участі у програмах академічної мобільності, термінах їх подачі. Звернула увагу здобувачів освіти на інформацію, яку бажано розповісти про себе при написанні Мотиваційного листа, підкреслила особливості заповнення CV Europass. Єлизавета висвітлила найбільш типові помилки, які допускають здобувачі освіти при заповнені документів та підготовці до академічної мобільності. Єлизавета розповіла про фінансову підтримку здобувачів освіти під час здійснення академічної мобільності, умовах проживання, мобільних додатках, які допоможуть побудувати маршрут до європейського університету. В гостьовій лекції було розглянуто питання психологічної адаптації студента, який перебуває в іншій країні за програмою академічного обміну Еразмус +, було виділені часові періоди виникнення психологічних криз і надані практичні поради щодо їх подолання. Наприкінці лекції Єлизавета подякувала за увагу та запросила здобувачів освіти до співпраці.