Події

5 грудня о 19.00 год. відбулась   онлайн-зустріч колег і студентів ОП «Менеджмент організацій та адміністрування»  кафедри управління Факультету економіки і управління Київського університету імені Бориса Грінченка  з Начальником Сквирського відділу Білоцерківської філії Київського обласного центру зайнятості, кандидатом  економічних наук Кривушею Світланою Григорівною на тему:  «Ситуація на ринку праці в Україні: послуги, сервіси та активні програми служби зайнятості».

Зустріч була інформативною і цікавою. Кривуша С.Г. розповіла про ситуацію на ринку праці України,  яким чином  формується на ньому під час війни баланс попиту і пропозиції робочої сили, яку роль виконує служба зайнятості сьогодні. Лектор ознайомила присутніх з програмами державної підтримки, які були впроваджені та впроваджуються для населення України, зокрема, учасників бойових дій, демобілізованих та тимчасово переміщених осіб. Особливу увагу приділила  активним програмам служби зайнятості для роботодавців: виплатам компенсацій за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб та інших пільгових категорій. Акцентовано увагу на Постанові КМ України №893, яка регламентує відшкодування роботодавцю витрат на облаштування робочого місця для осіб з інвалідністю 1 і 2 групи. Також, було надано інформацію про залучення безробітних до суспільно-корисних робіт з помісячною оплатою на рівні мінімальної заробітної плати. Служба зайнятості на сьогодні є сервісною службою, яка надає корисні послуги для усіх прошарків населення.

Сьогодні, у День Святого Миколая представники Факультету економіки та управління розпочали святковий день - поділившись теплом, любов'ю та турботою.

Цього разу наші факультетні активісти вирішили зробити цей день особливим, проте не для студентів , а для сиріт з окупованих територій, які перебувають у Державному реабілітаційному установі "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю". 

Завдяки підтримці здобувачів магістратури освітньої програми "Державне управління" в Центр були передані розвиваючі бізі-борди, що відкриють для дітей нові можливості у навчанні та розвитку. 

Здоров’я та реабілітація цих дітей - наша спільна відповідальність, адже саме вони потребують підтримки найбільше. 

Дякуємо всім, хто долучився до цієі емоційно нелегкої, проте такої важливої поїздки! Спільними зусиллями ми змінюємо цей сповнений сльозами світ - накраще! 

1 грудня 2023 року на кафедрі міжнародної економіки відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Сучасні виклики соціально-економічного розвитку: глобальні та регіональні аспекти». 
Конференція об'єднала студентів, аспірантів та молодих вчених, які вивчають різні аспекти економічного розвитку. Обговорення сучасних викликів світової та регіональної економіки в контексті глобалізаційних та соціально-економічних трансформацій сприяє обміну ідеями та поглядами на найбільш актуальні проблеми.
 З привітальним словом до конференції долучилися декан Факультету економіки та управління, доктор педагогічних наук, професор Вячеслав Осадчий, та завідувачка кафедри міжнародної економіки, доктор економічних наук, доцент Алла Шлапак.
 Конференція ділилася на три секції, які були присвячені різним аспектам економічного розвитку, стимулює глибокий аналіз конкретних проблем: 
 ❇️Розвиток економіки в умовах сучасних глобалізаційних процесів
 ❇️Рамкова стратегія післявоєнного відновлення міста Києва: соціально-економічні аспекти
 ❇️Україна та ЄС: кандидатський статус та перспективи євроінтеграції. 
Такий підхід дозволив учасникам обирати напрям, який найбільше відповідає їхнім інтересам та дослідницьким напрямкам, та відкрити для себе нові поняття та шляхи розвитку завдяки питанням та дискусіям .
 Дякуємо учасникам та організаторам за захід! 

 

Завдяки ініціативі нашого колеги Валентина Шинкаренка, була здійснена плідна поїздка на станцію сортування - «Україна без сміття». Цього разу, головна мета візиту - не просто  долучитися до екологічного руху, а й здійснити посильний кожному, проте досить вагомий внесок у нашу спільну справу підтримки захисників України у холодні зимові дні! 

Під час поїздки Валентин разом із командою однодумців  долучився до збору бляшанок, які потім використовуватимуться для виготовлення окопних свічок. Це дуже важливий внесок у допомогу нашим захисникам на передовій, які щоденно ризикують своїми життями заради нашого благополуччя. Саме такі активності свідчать про глибоке розуміння важливості суспільної відповідальності та готовності вносити свій вклад у нашу ПЕРЕМОГУ ! 

Дякуємо волонтерам, а ми - не припиняємо збір бляшанок на Факультеті економіки та управління (5 поверх, Левка Лукяненка 13 Б) .  

КУБГ Київський університет імені Бориса Грінченка волонтерство бляшанки ФЕУ факультет економіки та управління

23 та 30 листопада 2023 р. відбулись заняття з аспірантами 2 курсу спеціальності 051 Економіка в Центрі Муніципальної економіки в рамках вивчення дисципліни «Розвиток циркулярної економіки». Обговорювали питання розвитку принципів циркулярної економіки в містах Європи та в інших містах світу.
Метою заняття був аналіз переваг розвитку принципів циркулярної економіки в містах, обговорення досвіду європейських міст та обґрунтування доцільності його застосування в містах Україні в період післявоєнного відновлення.
Аспіранти активно брали участь в обговоренні питань. Кожен з них самостійно обрав тему доповіді та підготував доповідь, яку супроводжував презентацією.
Александров Богдан обрав тему доповіді «Прояв принципів циркулярної економіки в місті Берлін», Лойко Єлизавета підготувала доповідь «Прояв принципів циркулярної економіки в містах», Новіков Артем підготував доповідь «Застосування принципів циркулярної економіки у девелоперських проєктах». Провели дискусію, які прояви принципів циркулярної економіки є в містах України в теперішній час і які потрібно розвивати у майбутньому. Звернули увагу на освітні програми, які сприяють наданню нових знань та навичок для населення.
Разом до перемоги!

Сьогодні аспірантка кафедри міжнародної економіки Поздєєва Катерина Вікторівна,  за підтримки наукового керівника доктора економічних наук, професора, професора кафедри міжнародної економіки Валерії Вікторівни Лойко, 

успішно захистила дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії з економіки. 

Тема її дослідження - "ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ" - є надзвичайно важливою в сучасному світі, де освіта визначає успіх і розвиток суспільства, та була, є і буде - НА ЧАСІ🇺🇦

Завдяки проведеному аспіранткою дослідженню, було внесено значний вклад у розуміння, аналіз та удосконалення економічного аспекту у освітній процес сучасності. 

Вітаємо Катерину Вікторівну! Дякуємо кожному, хто сьогодні долучився до захисту та підтримав молоду науковицю!

КУБГ, Київський університет імені Бориса Грінченка, захист дисертації ФЕУ, факультет економіки та управління.

Протягом першого семестру 2023/2024 навчального року здобувачі вищої освіти І та ІІ курсів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» в рамках вивчення дисциплін «Гроші і кредит», «Банківська справа», «Банківські послуги» за бажанням пройшли:

курс «Просто про гроші» розроблений працівниками Першого українського міжнародного банку (ПУМБ) на платформі онлайн-курсів Prometheus, завдяки якому студенти переконались, що сучасна банківська система покликана зробити фінансове життя її клієнтів більш простим, комфортним і безпечним.

освітній серіал «Цифрові гроші» від Дія. Освіта, завдяки якому дізналися про базові фінансові послуги, які мігрували в цифровий світ і зробили життя українців легшим.

освітній серіал «Кредитна історія: що це і чому вона важлива?» від Дія. Освіта, завдяки якому студенти дізналися все про кредити, кредитні історії та кредитні рейтинги.

освітній серіал «10 запитань фінансовому коучу» від Дія. Освіта, завдяки якому студенти дізналися як діяти у спілкуванні з колекторами, управляти своїм бюджетом та створити фінансову подушку безпеки.

освітній серіал «Все про блокчейнг, біткоїн та криптовалюти», завдяки якому студенти дізналися що таке блокчейн, біткоїн і майнінг.

За результатами проходження курсів всі студенти отримали позитивні результати та сертифікати, що підтверджують набуття здобувачами вищої освіти відповідних вмінь під час навчання.

Неформальна освіта – додаткові можливості для розвитку.

Сторінка 1 із 106