Події

У рамках реалізації налагодженого партнерства між Київським столичним університетом імені Бориса Грінченка та Батумським навчальним інститутом навігації (Грузія) магістрант 1 курсу спеціальності «Економіка» ОП «Міжнародна економіка» Стазілов Сергій прийняв участь в роботі VIII Міжнародної наукової конференції студентів (м. Батумі, 23 червня 2024 р.).

Конференція визначена як міждисциплінарна, в якій взяли участь студенти та аспіранти авторитетних університетів різних країн. Метою конференції є обговорення сучасних процесів і викликів морських наук, логістики, менеджменту, бізнес-адміністрування та економіки, обмін знаннями та досвідом між студентами закладів вищої освіти, а також заохочення взаємної співпраці.

У виступі з англомовною доповіддю “The importance of ensuring economic security under external aggression” (науковий керівник – д.е.н., проф. кафедри міжнародної економіки Сундук А.М.) акцентовано увагу на тому, що кожна держава розвивається і перебуває у досить складному середовищі, яке визначається впливом глобалізації, інтеграції економічної діяльності, жорстоким суперництвом національних економік і транснаціональних організацій. Можливість зменшення впливу подібних явищ повинна забезпечувати політика гарантування безпеки держави. Центральною ланкою системи національної безпеки виступає поняття економічної безпеки. 

Акцентовано увагу, що важливим виступає дослідження питань економічної безпеки за умов зовнішньої агресії, яка впливає на безпеку шляхом зміни її параметрів розвитку  (мінімізація показників, формування тенденцій зменшення); впливу щодо існуючих зв’язків і залежностей між різними структурами і процесами економічної безпеки; посилення дисбалансів політики безпеки.

2 липня 2024 року Олена Акіліна, доцентка кафедри управління Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, взяла участь в онлайн-заході "Просто про переговори: Гарвардський підхід". Захід проводила Галина Єрьоменко, кандидатка юридичних наук та СЕО Українського Центру медіації.

Під час заходу Олена Акіліна мала нагоду поглибити свої знання та навички у сфері переговорів, використовуючи Гарвардський підхід. Це навчання дозволило їй здобути цінний досвід, який буде використано для підготовки електронних навчальних курсів для каталогу вибіркових дисциплін «Мистецтво управління емоціями та конфліктами» для всіх спеціальностей та «Медіація та емоційний інтелект як інструменти управління» для МОб-1-23-4.0д, які обрали студенти на 2024-2025 н.р. 

Навіть влітку НПП кафедри управління вдосконалюються, долучаючись до провідних освітніх ініціатив, збагачуючи свої знання, аби забезпечити якісну підготовку на освітніх програмах. 

Вітаємо з одним з найважливіших свят — Днем Конституції!

Цей день нагадує нам про наші громадянські права та свободи. Адже вони нероздільні, як схід та захід, південь, північ та центр нашої прекрасної, дуже молодої, але водночас неймовірно сильної та перспективної Батьківщини. А також не дає забути, що кожен та кожна з нас є частиною великої родини — України.

Бережімо нашу Конституцію, вивчаймо її та дотримуймося її норм, сприяючи процвітанню нашої Батьківщини!

Україно, з Днем Конституції! 🩵💛

Випускники, ми пишаємося кожним із вас і віримо, що попереду у вас безліч звершень та досягнень! Ваша наполегливість, знання та прагнення до розвитку - це ті якості, які допоможуть вам досягти успіху в професійному житті🚀📈

Дорогі випускники, пам'ятайте, що ви завжди частина нашої великої грінченківської  родини. Ми завжди готові підтримати вас на вашому шляху, наші двері завжди відкриті для вас ! 🤗❤️

А всім, хто бажає продовжити свій навчальний шлях та здобути ще більше знань і навичок, ми із задоволенням нагадуємо про можливість вступу до магістратури нашого факультету🎓📚

Дякуємо за атмосферу свята всім, хто розділив цей день з нами !

Дякуємо ЗСУ 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

В рамках роботи центру компетентностей «Міжнародна економіка» 24 червня науково-викладацький склад та здобувачі всіх рівнів вищої освіти кафедри міжнародної економіки взяли участь у VIII міжнародній науково-практичній конференції: «Стала транспортна система та морська логістика», організованої Батумським навігаційним університетом (Грузія) разом з з Київським столичним університетом імені Бориса Грінченка та іншими українськими і закордонними партнерами. Конференцію відкрив ректор БНУ Пармен Хведелідзе.

Захід був присвячений актуальним питанням:

- сталої транспортної системи; -морської логістики;

- соціально-економічного розвитку та управління;

- міжнародному співробітництву.

Учасники продемонстрували важливість застосування міждисциплінарного та міжгалузевого підходу до розвʼязання сучасних глобальних проблем та реалізації цілей сталого розвитку.

Вдячні шановним партнерам за важливий захід, сподіваємося на подальше плідне співробітництво.

Заступник декана Руденко Валентина разом зі студентами-фінансистами Самарчуком Назаром та Данилюк Аліною взяли участь у Всеукраїнському STEM-фестивалі ROBOTICA+ROBOFIRST, який відбувся на базі школи Inventor School!  

Освітнє волонтерство є одним із напрямів роботи нашого факультету, і команда наших добровольців  радо долучилися до заходу! 

Участь у цьому заході була дуже важливою для нашої команди, адже посилення ролі STEM-освіти є одним із пріоритетів модернізації освіти. Це складова частина державної політики з підвищення рівня конкурентоспроможності національної економіки та розвитку людського капіталу. STEM-освіта є одним з основних факторів інноваційної діяльності у сфері освіти, що відповідає запитам економіки та потребам суспільства. 

До того ж, розвиток освітнього волонтерства є надзвичайно важливим для нашого факультету, адже він сприяє формуванню активної громадянської позиції та забезпечує практичний досвід для студентів. Тепер, наші волонтери готові ділитися набутим досвідом із іншими студентами та викладачами та удосконалювати заходи, які проводяться на Факультеті, використовуючи здобутий досвід . 

Факультет економіки та управління - місце, де ви маєте всі можливості для всебічного розвитку ваших талантів, як на навчальних заняттях, так і за їхніми межами! Наші активісти отримали чудовий досвід, незабутні враження та запрошують всіх активно брати участь у майбутніх заходах як університетського, так і загальноміського рівня! 

З 18 по 20 червня 2024 року відбулася атестація групи МОб-1-20-1.4д відповідно до встановленого графіка та чинного навчального плану за спеціальністю 073 Менеджмент (освітня програма 073.00.01 Менеджмент організацій).

Склад екзаменаційної комісії:

  • Касич А.О. – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри управління та смарт інновацій Київського національного університету технологій та дизайну – голова ЕК;
  • Самолюк О.С. – представник роботодавця, Державна служба якості освіти;
  • Акіліна О.В. – гарант ОПП «Менеджмент організацій», кандидат економічних наук, доцент кафедри управління;
  • Юрченко Ю.Ю. – доктор економічних наук, доцент кафедри управління;
  • Яковенко І.В. – кандидат економічних наук, доцент кафедри управління;
  • Панченко А.Г. – кандидат наук з державного управління, доцент кафедри управління – секретар ЕК.

До атестації за спеціальністю 073 Менеджмент (освітня програма 073.00.01 Менеджмент організацій, денна форма навчання) було допущено 30 осіб. Усі 30 здобувачів вищої освіти з'явилися на захист кваліфікаційних бакалаврських проєктів.

Процедура атестації відповідала вимогам Міністерства освіти і науки України. Усі представлені кваліфікаційні бакалаврські проєкти виконані на належному рівні, відповідають державним вимогам. Списки використаної літератури свідчать про ґрунтовне вивчення теоретичної бази студентами. На високому рівні оцінено підготовлені студентами доповіді та презентації.

Екзаменаційна комісія відзначила високу якість деяких проєктів, зокрема:

  • Білецький О.О. з проєктом «Формування стратегії сталого розвитку організації на основі принципів ESG»;
  • Приймачек А.І. з проєктом «Механізм мотивації персоналу підприємства на засадах соціально-орієнтованого управління».

Ці проєкти мають практичну цінність для підприємств та організацій і можуть дати позитивний ефект у результаті впровадження запропонованих рекомендацій і пропозицій.

Вітаємо наших студентів з успішним захистом та бажаємо подальших професійних успіхів!

Сторінка 1 із 128