Соціальний проєкт

Ласкаво просимо на вкладку соціального  проєкту "Освіченість - основа благополуччя", який реалізується студентами та НПП Факультету економіки та управління! Ми прагнемо змінювати життя киян на краще, надаючи можливості для освіти та саморозвитку.

У сучасному світі освіченість є ключовим фактором успіху та зростання. Вона дає людям навички, знання та інструменти для досягнення своїх мрій і реалізації свого потенціалу. На Факультеті економіки та управління ми розуміємо важливість фінансової освіти і віримо, що її основи мають закладатися з раннього віку.

Наш соціальний проєкт орієнтований на школярів столиці. Ми надаємо безкоштовні курси, лекції та майстер-класи з різних сфер економіки та управління, щоб забезпечити усім бажаючим можливість навчитися цікавим і корисним навичкам.

З часом, працюючи з дітьми, ми виявили потребу диверсифікуватися, розширивши вікову групу бенефіцеарів, адже  в ці нелегкі часи дуже багато людей потребують підвищення фінансової грамотності, підприємництва, лідерства, маркетингу, управління проектами та багато іншого. Ми працюємо з досвідченими викладачами та практикуючими фахівцями, щоб забезпечити високу практичну користь для наших учасників.

Запрошуємо всіх киян приєднатися до нашого Соціального проєкту "Освіченість - основа благополуччя" і отримати унікальну можливість зростати та розвиватися разом з нами. Разом ми можемо побудувати сильне, освічене та процвітаюче суспільство.

Більше про проєкт

Приєднуйтесь до нас сьогодні і станьте частиною перемін у своєму житті та місті. Разом ми робимо Київ кращим місцем для всіх його жителів!