Діяльність студентського самоврядування

Рада студентського самоврядування ФЕУ – це обʼєднання активних студентів, котрі втілюють неймовірні задуми та завжди відкриті до нового. За період існування команда встигла створити безліч захопливих проектів.

FEU community – перший факультетський телеграм канал, що був створений за ініціативи студради, в якому можна дізнатися корисні навчальні лайфхаки, отримати мотивацію, познайомитися з новими цікавими людьми та читати новини факультету й університету. 

Передбачення – проект, що створювався з метою підняти настрій підписникам інстаграму feu.studrada. Вони виходять кожний місяць для всієї факультетської родини та фоловерів з інших структурних.

Найяскравішими моментами зимової діяльності студради стали конкурс на Святого Миколая, креативне побажання на Новий рік та валентинки на чотирнадцяте лютого. Переможці конкурсу отримали затишні подарунки та приємний настрій, учасники «Таємного Валентину» обмінялися валентинками з незнайомцями, а кожний підписник інстаграму взяв собі в новий рік сильний пароль і мотивацію до грандіозних звершеннь!

Не були обділені увагою і суспільно-важливі теми: пост до Дня соборності, Дня рідної мови, Дня боротьби за права жінок та річниці початку Повномасштабного вторгнення, адже просвіта – вагомий крок для фундації свідомого суспільства, який починається з малого. 

Наша сила в підтримці, що стосується як і моральної, так і матеріальної сторони життя в умовах війни. Учасники студради створили відео вдячності військовим, виразивши в ньому свої власні слова подяки та турботи. 

Комунікація – складова частина кожного успішного колективу. З метою підвищення обізнаності студентів та висвітлення навчальних питаннь була створеня онлайн-зустріч з адміністрацією факультету, під час якої учасники дізналися безліч корисної інформації. 

Квести та фестивалі є як і бонусом до успішності, так і чудовою можливістю прокачати софт-скіллс, розширити кругозір та відкрити безліч шляхів особистісного зростання. Квест "Бізнес в умовах війни" навчав студентів-першокурсників аналізувати нинішній ринок праці, поведінку споживачів під час війни, а також висвітлив питання економічної безпеки. Фестиваль "Калейдоскоп культур" згуртував учасників команди в створенні оригінального відео про Таїланд, що зібрало безліч схвальних відгуків. 

Учасники студради разом з представниками адміністрації відвідали школу в умовах зустрічі з абітурієнтами, провевши якісну інформаційну роботу серед майбутніх молодих грінченківців!

FEU COMMUNITY

photo_2023-04-29_02-33-56.jpg