Події

Гей, проактивна підприємницька спільнота КУБГ!
22 лютого о 14:00 наші партнери YEP проводять студентський стартап-батл за результатами осіннього семестру проєкту ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ. На жаль, цього разу без наших учасників-слухачів курсу "Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктом, але на це є були дійсно поважні причини! Тож якщо вам не вистачає натхнення, якщо емоційний стан та мотивація на "нулі" - гоу долучитися до перегляду та до прикладу 🚀 ! Адже курс відкритий для обрання і кожен з вас може по його завершенні реалізувати себе як стартапер й вибороти особисту Перемогу! ✌🦄🏆

А 22 лютого пітчитимуть найкращі ідеї семестру:
▪️ Teather — Національний університет водного господарства та природокористування — виготовлення екошкіри з чайного гриба
▪️ Foodwise — Одеська політехніка — сервіс для замовлення їжі, в якої збігає термін придатності
▪️ SURF — Європейський університет — пошук фільмів за одним кадром
▪️ Oteto VPN — КРОК — VPN для кожного без спеціалізованих знань
▪️ Bookly — Дніпровська політехніка — мобільний додаток для пошуку та бронювання паркувальних майданчиків
▪️ Teddy Bears — Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова — унікальні іграшки ручної роботи
▪️ VOX — Одеська політехніка — сервіс для спільного доступу до аудіопроєктів

Також буде розіграно подарунки від YEP та партнерів між глядачами 😌

📌 Реєстрація за посиланням: https://yep.piar.io/ssbfeb23

22_02_2023.jpg

Ось і фінішував наш цьогорічний семестровий вибірковий курс #Інноваційнепідприємництвотауправліннястартаппроєктами. Потужним вибухом креативу й драйву, творчості й прогресивності на нашому Факультеті стали 23 грудня 2021 року пітчи-презентації стартап-проєктів. 10 надзвичайно креативних ідей стали втіленням прогресивної інноватики, потужного підприємницького потенціалу та наполегливої системної праці 42 слухачів цьогорічного семестру з Факультету інформаційних технологій та управління, Факультету права та міжнародних відносин та Інституту журналістики під наставницьким супроводом виконавчого реалізатора проєкту #ПідприємницькийуніверситетКУБГ к.е.н., доц. Оксани Казак.

За 3,5 місяці слухачами опрацьовані понад 50 існуючих стартапів, згенеровано близько 35 ідей, сформульовано практично 3500 питань та на їх основі проведено майже 20 опитувань респондентів, створено близько 20 портретів потенційних клієнтів, згенеровано понад 60 гіпотез та винайдено близько 70 інсайтів щодо їх валідації, опрацьовано майже 10 концептів MVP, під які розраховані ТАМ, SAM, SOM та MGR об’єми ринку, проведений аналіз ключових конкурентів та розписані для кожного продукту. Вагомим доповненням до семестрових результатів стало проходження відео-курсу «Стартуй стартап», представленого на платформі Цифрова освіта. Дія як спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації та YEP, за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та отримання слухачами відповідного цифрового сертифікату – ви можете знайти їх усі за лінком https://fitu.kubg.edu.ua/pidpryiemnytskyi-universytet/dokumenty.html#sertyfikaty-zavershennia-kursu.

І найголовніше: не для всіх проведений пітч став завершенням стартап проєктування – 6 команд з 10 представлених проєктів мають намір продовжувати свій розвиток в інноваційному підприємництві та наразі готуються до участі у лютому 2022 р. у конкурсі студентських стартапів від наших партнерів YEP. Головний приз для переможців конкурсу – поїздка в Естонію на sTARTUp Day 2022 (https://www.startupday.ee/)!

Цікаво, що буде далі?! – слідкуйте за новинами на нашому сайті, сторінці Фейсбук (https://www.facebook.com/kfe.fitu) та в Інстаграм (https://www.instagram.com/kfe_kubg/)!

#ФІНЕК #ФІТУКУБГ #АВАНГАРДГРІНЧЕНКА #ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙУНІВЕРСИТЕТ #РОЗВИТОКСТУДЕНТСЬКОГОПІДПРИЄМНИЦТВА #СТВОРЮЄМОНАШЕМАЙБУТНЄ

 

«Неперервна освіта в Україні. Як це зараз організовано? Що можна покращити завдяки Проекту?» – саме ці питання розглядалися під час зустрічі робочої групи з реалізації проєкту «Підприємницький університет», які відбулася 23 листопада 2021 року в онлайн-форматі. До складу учасників робочої групи ввійшли представники найпрогресивніших ЗВО України в напрямку розвитку інноваційної підприємницької освіти: Київський університет імені Бориса Грінченка (к.е.н., доц., доцент кафедри фінансів та економіки Оксана Казак), Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Міжнародний європейський університет, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Університет короля Данила. Ініціаторами даного засідання виступили партнери проєкту від YEP в особі Project Manager YEP Huseyn Qiyasov, а також запрошені колеги з Естонії: Senior Program Manager at Foundation Innove Katrin Kivisild, Project Lead, University of Tartu, Faculty of Social Sciences, Institute of Psychology Lilian Ariva, School Of Economics And Business Administration, Startup Lab Manager Maret Ahonen.

Естонські колеги розповіли про власний досвід впровадження інноваційного підприємництва в академічне середовище університетів як центрів освіти високого рівня, передових досліджень та осередку формування навичок ведення підприємницької діяльності, консалтингу для бізнесу, генерації проектів за участю місцевого бізнесу і влади, центру суспільних комунікацій для формування інноваційних мереж і спільнот. Жваву дискусію та обговорення викликали питання перспектив міжнародної співпраці у напрямку реалізації проєкту в аспекті впровадження кращого досвіду естонського підприємництва в українських університетах, покращення навичок та знань слухачів курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами», наукових дослідженнях викладачів з розвитку підприємництва. Окремим питанням стало також обговорення аспектів розвитку інновацій в українських МСП для посилення їх конкурентоспроможності шляхом побудови ефективних мереж між університетами та МСП. Актуалізація та подальше вирішення окреслених питань дає змогу робити систему підтримки академічного підприємництва більш ефективною та відкриває перспективи розвитку інноваційної підприємницької культури Університету Грінченка в міжнародному освітянському середовищі.

 

"Якщо Ви хочете досягти успіху ваше серце повинно бути у вашому бізнесі, а ваш бізнес повинен бути у вашому серці"

Томас Дж. Уотсон, екс-президент IBM.

Саме під таким гаслом 04 листопада 2021 р. відбулася наша зустріч із співзасновником joberz.com.ua Олександром Соколовим на вебінарі «ЗУСТРІЧ ЗІ СТАРТАПОМ», організованою к.е.н., доц., доцентом кафедри фінансів та економіки Оксаною Казак у рамках реалізації ініціативи «Підприємницький університет» від #YEP на Факультеті інформаційних технологій та управління. Участь у вебінарі взяли не лише слухачі нашого вибіркового курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами», але й викладачі й здобувачі ЗВО з усієї України, зокрема #ВолинськийнаціональнийуніверситетіменіЛесіУкраїнки, #Гадяцькийфаховийколеджкультуриімистецтв, #ДержавнийУніверситетЖитомирськаполітехніка, #ДніпровськийнаціональнийуніверситетімОлесяГончара, #ПолтавськийнаціональнийпедагогічнийуніверситетіменіВГКороленка.

Надзвичайним для учасників став контент зустрічі, під час якої вони не лише дізналися про реальні практики створення й розвитку власного стартап проєкту, отримали реальні інсайти та корисні поради щодо початку власної справи, практичні лайфхаки та мотивуючі поради фаундерам початківцям, але й познайомилися з надзвичайно прогресивною молодіжною джоб-платформою нового покоління #JOBERZ, яка вирішує проблему першого працевлаштування та дає можливість знайти роботу до душі за своїми знаннями, вміннями та особистими якостями, не маючи досвіду роботи.

Дякуємо усім учасникам за ваші відгуки – вони підтверджують правильний напрямок обраного нами курсу у напрямку #РОЗВИТОКСТУДЕНТСЬКОГОПІДПРИЄМНИЦТВА та є надзвичайними мотиваторами для прогресивного розвитку та організації подібних івентів у майбутньому!

Цікавлять деталі?! – шукайте відео зустрічі на ФБ сторінці Кафедри фінансів та економіки Університету Грінченка!

#ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙУНІВЕРСИТЕТ #ФІНЕК #СТАРТАПУНІВЕР #ФІТУКУБГ #АВАНГАРДГРІНЧЕНКА

 

Раді повідомити, що наш куратор-партнер #YEP продовжує шукати нові можливості та розвивати ініціативу #ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙУНІВЕРСИТЕТ, що реалізується на Факультеті інформаційних технологій та управління!

Наразі є велика мета — створити єдине ком'юніті студентів з різних міст і університетів, що об'єднані ідеєю підприємництва. Така спільнота має стати ядром для подальшого розвитку молодіжного стартап-руху та його драйвером.

Учасників спільноти очікує додатковий цікавий контент та запрошення активних студентів на різні заходи по нашій тематиці/

Тож запрошуємо усіх студентів-слухачів нашого курсу #ІННОВАЦІЙНЕПІДПРИЄМНИЦТВОТАУПРАВЛІННЯСТАРТАППРОЄКТАМИ приєднатися до нової прогресивної спільноти!

Що чекає на тих, хто долучиться?

☑️ додатковий контент про  підприємництво

☑️ зустріч із засновниками стартапів

☑️ більше інформації про пре-інкубацію

☑️ онлайн та офлайн нетворкінг

☑️ Q&A сесії з представниками YEP та стартап спільноти

Важливо! Ця пропозиція не є обов’язковою і передбачена наразі тільки для зацікавлених студентів, які обрали курс "Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами" серед вибіркових!

Ти ще й досі не у нашій команді?! – звернися до свого деканату й долучайся на наступному семестрі, адже курс викладається щосеместра для УСІХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ КУБГ!

Долучитись можна за посиланням: https://piar.me/yepstudentcommunity

 

ПУ КУБГ УЕРСтуд спільнота

Сторінка 1 із 2