Події

Ось і фінішував наш цьогорічний семестровий вибірковий курс #Інноваційнепідприємництвотауправліннястартаппроєктами. Потужним вибухом креативу й драйву, творчості й прогресивності на нашому Факультеті стали 23 грудня 2021 року пітчи-презентації стартап-проєктів. 10 надзвичайно креативних ідей стали втіленням прогресивної інноватики, потужного підприємницького потенціалу та наполегливої системної праці 42 слухачів цьогорічного семестру з Факультету інформаційних технологій та управління, Факультету права та міжнародних відносин та Інституту журналістики під наставницьким супроводом виконавчого реалізатора проєкту #ПідприємницькийуніверситетКУБГ к.е.н., доц. Оксани Казак.

За 3,5 місяці слухачами опрацьовані понад 50 існуючих стартапів, згенеровано близько 35 ідей, сформульовано практично 3500 питань та на їх основі проведено майже 20 опитувань респондентів, створено близько 20 портретів потенційних клієнтів, згенеровано понад 60 гіпотез та винайдено близько 70 інсайтів щодо їх валідації, опрацьовано майже 10 концептів MVP, під які розраховані ТАМ, SAM, SOM та MGR об’єми ринку, проведений аналіз ключових конкурентів та розписані для кожного продукту. Вагомим доповненням до семестрових результатів стало проходження відео-курсу «Стартуй стартап», представленого на платформі Цифрова освіта. Дія як спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації та YEP, за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та отримання слухачами відповідного цифрового сертифікату – ви можете знайти їх усі за лінком https://fitu.kubg.edu.ua/pidpryiemnytskyi-universytet/dokumenty.html#sertyfikaty-zavershennia-kursu.

І найголовніше: не для всіх проведений пітч став завершенням стартап проєктування – 6 команд з 10 представлених проєктів мають намір продовжувати свій розвиток в інноваційному підприємництві та наразі готуються до участі у лютому 2022 р. у конкурсі студентських стартапів від наших партнерів YEP. Головний приз для переможців конкурсу – поїздка в Естонію на sTARTUp Day 2022 (https://www.startupday.ee/)!

Цікаво, що буде далі?! – слідкуйте за новинами на нашому сайті, сторінці Фейсбук (https://www.facebook.com/kfe.fitu) та в Інстаграм (https://www.instagram.com/kfe_kubg/)!

#ФІНЕК #ФІТУКУБГ #АВАНГАРДГРІНЧЕНКА #ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙУНІВЕРСИТЕТ #РОЗВИТОКСТУДЕНТСЬКОГОПІДПРИЄМНИЦТВА #СТВОРЮЄМОНАШЕМАЙБУТНЄ

 

«Неперервна освіта в Україні. Як це зараз організовано? Що можна покращити завдяки Проекту?» – саме ці питання розглядалися під час зустрічі робочої групи з реалізації проєкту «Підприємницький університет», які відбулася 23 листопада 2021 року в онлайн-форматі. До складу учасників робочої групи ввійшли представники найпрогресивніших ЗВО України в напрямку розвитку інноваційної підприємницької освіти: Київський університет імені Бориса Грінченка (к.е.н., доц., доцент кафедри фінансів та економіки Оксана Казак), Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Міжнародний європейський університет, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Університет короля Данила. Ініціаторами даного засідання виступили партнери проєкту від YEP в особі Project Manager YEP Huseyn Qiyasov, а також запрошені колеги з Естонії: Senior Program Manager at Foundation Innove Katrin Kivisild, Project Lead, University of Tartu, Faculty of Social Sciences, Institute of Psychology Lilian Ariva, School Of Economics And Business Administration, Startup Lab Manager Maret Ahonen.

Естонські колеги розповіли про власний досвід впровадження інноваційного підприємництва в академічне середовище університетів як центрів освіти високого рівня, передових досліджень та осередку формування навичок ведення підприємницької діяльності, консалтингу для бізнесу, генерації проектів за участю місцевого бізнесу і влади, центру суспільних комунікацій для формування інноваційних мереж і спільнот. Жваву дискусію та обговорення викликали питання перспектив міжнародної співпраці у напрямку реалізації проєкту в аспекті впровадження кращого досвіду естонського підприємництва в українських університетах, покращення навичок та знань слухачів курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами», наукових дослідженнях викладачів з розвитку підприємництва. Окремим питанням стало також обговорення аспектів розвитку інновацій в українських МСП для посилення їх конкурентоспроможності шляхом побудови ефективних мереж між університетами та МСП. Актуалізація та подальше вирішення окреслених питань дає змогу робити систему підтримки академічного підприємництва більш ефективною та відкриває перспективи розвитку інноваційної підприємницької культури Університету Грінченка в міжнародному освітянському середовищі.

 

"Якщо Ви хочете досягти успіху ваше серце повинно бути у вашому бізнесі, а ваш бізнес повинен бути у вашому серці"

Томас Дж. Уотсон, екс-президент IBM.

Саме під таким гаслом 04 листопада 2021 р. відбулася наша зустріч із співзасновником joberz.com.ua Олександром Соколовим на вебінарі «ЗУСТРІЧ ЗІ СТАРТАПОМ», організованою к.е.н., доц., доцентом кафедри фінансів та економіки Оксаною Казак у рамках реалізації ініціативи «Підприємницький університет» від #YEP на Факультеті інформаційних технологій та управління. Участь у вебінарі взяли не лише слухачі нашого вибіркового курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами», але й викладачі й здобувачі ЗВО з усієї України, зокрема #ВолинськийнаціональнийуніверситетіменіЛесіУкраїнки, #Гадяцькийфаховийколеджкультуриімистецтв, #ДержавнийУніверситетЖитомирськаполітехніка, #ДніпровськийнаціональнийуніверситетімОлесяГончара, #ПолтавськийнаціональнийпедагогічнийуніверситетіменіВГКороленка.

Надзвичайним для учасників став контент зустрічі, під час якої вони не лише дізналися про реальні практики створення й розвитку власного стартап проєкту, отримали реальні інсайти та корисні поради щодо початку власної справи, практичні лайфхаки та мотивуючі поради фаундерам початківцям, але й познайомилися з надзвичайно прогресивною молодіжною джоб-платформою нового покоління #JOBERZ, яка вирішує проблему першого працевлаштування та дає можливість знайти роботу до душі за своїми знаннями, вміннями та особистими якостями, не маючи досвіду роботи.

Дякуємо усім учасникам за ваші відгуки – вони підтверджують правильний напрямок обраного нами курсу у напрямку #РОЗВИТОКСТУДЕНТСЬКОГОПІДПРИЄМНИЦТВА та є надзвичайними мотиваторами для прогресивного розвитку та організації подібних івентів у майбутньому!

Цікавлять деталі?! – шукайте відео зустрічі на ФБ сторінці Кафедри фінансів та економіки Університету Грінченка!

#ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙУНІВЕРСИТЕТ #ФІНЕК #СТАРТАПУНІВЕР #ФІТУКУБГ #АВАНГАРДГРІНЧЕНКА

 

Раді повідомити, що наш куратор-партнер #YEP продовжує шукати нові можливості та розвивати ініціативу #ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙУНІВЕРСИТЕТ, що реалізується на Факультеті інформаційних технологій та управління!

Наразі є велика мета — створити єдине ком'юніті студентів з різних міст і університетів, що об'єднані ідеєю підприємництва. Така спільнота має стати ядром для подальшого розвитку молодіжного стартап-руху та його драйвером.

Учасників спільноти очікує додатковий цікавий контент та запрошення активних студентів на різні заходи по нашій тематиці/

Тож запрошуємо усіх студентів-слухачів нашого курсу #ІННОВАЦІЙНЕПІДПРИЄМНИЦТВОТАУПРАВЛІННЯСТАРТАППРОЄКТАМИ приєднатися до нової прогресивної спільноти!

Що чекає на тих, хто долучиться?

☑️ додатковий контент про  підприємництво

☑️ зустріч із засновниками стартапів

☑️ більше інформації про пре-інкубацію

☑️ онлайн та офлайн нетворкінг

☑️ Q&A сесії з представниками YEP та стартап спільноти

Важливо! Ця пропозиція не є обов’язковою і передбачена наразі тільки для зацікавлених студентів, які обрали курс "Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами" серед вибіркових!

Ти ще й досі не у нашій команді?! – звернися до свого деканату й долучайся на наступному семестрі, адже курс викладається щосеместра для УСІХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ КУБГ!

Долучитись можна за посиланням: https://piar.me/yepstudentcommunity

 

ПУ КУБГ УЕРСтуд спільнота

21 жовтня 2021 року на Факультеті інформаційних технологій та управління командою викладачів к.е.н., доц., доцентом кафедри фінансів та економіки Казак О.О., к.е.н., доц., доцентом кафедри фінансів та економіки Жуковою Ю.М. та д.е.н., проф., професором кафедри фінансів та економіки Рамським А.Ю. був проведений воркшоп «Презентація ідей і команд» як проміжний результат діяльності слухачів курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами», що реалізується кафедрою фінансів та економіки в рамках ініціативи «Підприємницький університет» від мережі стартап-інкубаторів YEP спільно з Міністерство освіти і науки України, Міністерство цифрової трансформації України, Дія.Бізнес, Ukrainian Startup Fund, Genesis за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Потужною підтримкою в організації та проведенні заходу стала участь наших кураторів-партнерів: Huseyn Qiyasov – Project Manager YEP, Marharyta Chernyshova – Communications Manager YEP, Dasha Tambulatova – Project Manager Assistant YEP та Oleksandr Medvediev – IT Sector Associate USAID Competitive Economy Program in Ukraine.

Цьогоріч наша аудиторія слухачів порівняно з минулим пілотним роком збільшилася майже у 4 (!!!) рази і об’єднала в спільноту стартаперів КУБГ здобувачів не лише Факультет інформаційних технологій та управління, але й Факультет права та міжнародних відносин та Інститут журналістики. 9 команд представили свої ідеї для стратапу, розкривши питання проблеми, яку прагнуть вирішити, цільову аудиторію, суть монетизації, склад та soft і hard skills кожного учасника, а також свою візію і місію.

Надані усім учасникам професійні поради й надихаючі фідбеки кураторів-партнерів та організаторів стали надзвичайною мотиваційною підтримкою у розвитку якісних інноваційних проєктів університетської стартап-екосистеми та запорукою успішної участі наших команд на національному конкурсі університетських стартапів!

#ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙУНІВЕРСИТЕТ #ФІНЕК #СТАРТАПУНІВЕР #ФІТУКУБГ #АВАНГАРДГРІНЧЕНКА

 

Сторінка 1 із 2