Портрет менеджера, що досяг професійного успіху дослідили студенти спеціальності Менеджмент групи МОб-1-23-4.0д

12 вересня 2023 року в ході освоєння навчальної дисципліни “Університетські студії. Вступ до спеціальності” під керівництвом Катерини Миколаївни Краус (к.е.н., доцент, доцентка кафедри управління, керівник Центру функціонального менеджменту) студенти I-го курсу спеціальності 073 Менеджмент (гр. МОб-1-23-4.0д) представили результати досліджень щодо портрету успішного менеджера та тих передумов, що сприяють його становленню і розвитку. Були заслухані роботи Грищенко Анастасії (Юн Чей Йон, генеральний директор Samsung Electronics), Розторгуєвої Каріни (Лі Якокка, президент Ford Motor Company), Сурмач Євгенія (Говард Шульц, генеральний директор компанії Starbucks) та Драки Тетяни (Тім Кук, генеральний директор корпорації Apple). Зроблені висновки допомогли студентам збагнути важливість отримання спеціалізованих знань з менеджменту, прагнути саморозвитку та самодисципліни.

КУБГ Київський університет імені Бориса Грінченка портрет мененджера студентами ФЕУ факультет економіки та управління