Склад

Блок 1. Кафедра управління

Спеціальність ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

ОПП «Державне управління»

1. Біба Лариса Миколаївна, Департамент освіти і науки Виконавчого органу Київської міської ради ( Київської міської державної адміністрації), начальник управління персоналом та правового забезпечення.

2. Дехтярчук Олександр Володимирович, Київське регіональне відділення Асоціації міст України, директор, Депутат Верховної ради України 8-го скликання.

3. Єфременко Катерина Сергіївна, КБУ «Контактний центр міста Києва», начальник відділу взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації.

4. Попатенко Марина Миколаївна, Міністерство молоді та спорту України, заступник міністра.

5. Юрійчук Іван Ярославович, Державна служба якості освіти України, директор департаменту акредитації та моніторингу.

Спеціальність МЕНЕДЖМЕНТ

ОПП «Менеджмент організацій та адміністрування», ОПП «Управління електронним навчанням у міжкультурному просторі», ОПП «Управління закладом освіти (за рівнями)» другого (магістерського) рівня вищої освіти, ОПП «Менеджмент організацій» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

1. Дрозд Яна Вiкторівна, ТОВ «Оушен Медіа Плюс», керівник проектів департаменту продажів.

2. Катющенко Ольга Володимирівна, операційний директор ТОВ Старлайт Продакшн, кандидат технічних наук.

3. Каченюк Тетяна Олександрiвна, МК ТРК ICTV, комерцiйний директор ICTV.

4. Копил-Філатова Тетяна Василівна, Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, Директор.

5. Проценко Галина Олександрівна, Український гуманітарний ліцей Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, вчитель інформатики, кандидат педагогічних наук.

Блок 2. Кафедра фінансів

ОПП «Фінанси і кредит» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти,

ОПП «Фінанси і кредит» другого (магістерського) рівня вищої освіти

1. Новіков Артем Вікторович – управляючий партнер консалтингової компанії «Діалог-Класик Едвайзорі», магістр фінансів.

2. Поздєєва Катерина Вікторівна – заступниця директора Департаменту фінансів виконавчого органу КМДА.

3. Соболєв Юрій Миколайович – заступник начальника Фінансового управління, начальник відділу бюджетного планування Міністерства в справах ветеранів України.

4. Сосновський Олександр Святославович – директор Генеральної дирекції ПрАТ «УПСК», магістр фінансів.

Блок 3. Кафедра міжнародної економіки

ОПП «Економіка міста. Урбаністика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти,

ОНП «Економіка» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти

1. Бобров Євгеній Анатолійович - доктор економічних наук, начальник відділу інформаційного супроводження фінансово-економічної діяльності Департаменту інформаційного супроводження ДП НАЕК Енергоатом.

2. Шемаєв Володимир Володимирович – доктор економічних наук, директор Офісу з міжнародних проєктів АТ «Укрзалізниця».

3. Шемаєва Людмила Григорівна – доктор економічних наук, головний консультант відділу економічної стратегії центру соціальних економічних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень.

4. Биковець Вячеслав Михайлович - президент Всеукраїнської асоціації роботодавців.

5. Віровець Денис Володимирович – директор ТОВ «СКІФ КОНСАЛТИНГ УКРАЇНА».