Календар подій

Круглий стіл: «Корпоративна соціальна відповідальність в умовах воєнного стану: етичні дилеми»

17 травня 2022 року о 13.40 в рамках університетського Фестивалю науки кафедрою управління заплановано проведення Круглого столу: «Корпоративна соціальна відповідальність в умовах воєнного стану: етичні дилеми»
Цільова аудиторія: студенти, викладачі, а також всі небайдужі до проблем соціальної відповідальності в нинішніх умовах.
Місце проведення: платформа: Google Meet: https://meet.google.com/hqx-uytv-dhw?hs=122&authuser=0

Коротка анотація: В умовах воєнного часу все складніше дотримуватись принципів соціальної відповідальності. Насамперед, це пов’язано з бойовими діями, ускладненням умов господарювання, погіршенням фінансового стану господарських суб’єктів, зростанням імовірності настання фізичних, правових, репутаційних, стратегічних, операційних, фінансових, етичних та моральних ризиків. Водночас, підприємства, установи та організації, лишаючись суб’єктами суспільства, мають дбати про корпоративну соціальну відповідальність та допомагати країні у такий надскладний час. Подискутуємо щодо можливих напрямів КСВ-діяльності, зокрема: припинення міжнародними компаніями партнерських відносин з країною-агресором, коригування корпоративного управління, забезпечення сприятливого середовища для працівників, запобігання порушенню прав людини, проведення соціальних інвестицій, підтримання осіб, що постраждали внаслідок воєнних дій. Захід проводиться на базі Центру основ управління.

Модератор: Олена АКІЛІНА, к.е.н., доц., доцент кафедри управління, керівник Центру основ управління.

Запрошені особи: Наталія ТЕЛЄНКОВА, керівниця комітету з питань корпоративної відповідальності компанії EY в Україні; Роман КУРИЛЕНКО, Employer Brand Spesialist компанії «SoftServe»; Олексій КЛЕОПАТРОВ, менеджер з продажів компанії L- founders of loyalty; Олексій САТОВ, засновник ТОВ «Валькірія», ТОВ «Валькірія міськбуд», автор ідеї та керівник проєкту Громади майбутнього.