Збори трудового колективу Факультету економіки та управління
11 жовтня 2022 року о 14.00 відбудуться Збори трудового колективу Факультету економіки та управління. Формат Зборів – дистанційний.
Голосування і реєстрація відбуватимуться за допомогою Google-форм, які будуть надіслані в день проведення Зборів. Реєстрація триватиме з 13.00 до 14.00.

Порядок денний Зборів:

1.Про надання згоди трудового колективу факультету економіки та управління на призначення з 01 вересня 2022 р. Осадчого Вячеслава Володимировича деканом факультету економіки та управління Київського університету імені Бориса Грінченка.
2.Представлення пропозицій до Програми (стратегії) розвитку університету на 2023-2028 рік від Факультету економіки та управління.
3.Обрання виборних представників до складу Вченої ради факультету економіки та управління.
4.Різне.