Збори Ради роботодавців Факультету

27  жовтня 2022 року о 17: 00 відбудуться Збори Ради роботодавців Факультету економіки та управління. Формат Зборів – дистанційний.

Посилання на зустріч буде надіслана всім учасникам в день Зборів .

Порядок денний Зборів:

1. Вступне слово  декана Факультету економіки та управління Вячеслава Осадчого, д.пед.н., професора, Заслуженого діяча науки і техніки України.

2.  Обрання секретаря Ради роботодавців.

3.  Затвердження складу Ради роботодавців.

4. Обрання Голови Ради роботодавців ФЕУ шляхом відкритого голосування.

5. Затвердження Плану роботи ради роботодавців на 2022-2023 навчальний рік.

6. Обговорення подальшого удосконалення Освітньо-наукової програми "Економіка" третього освітнього рівня вищої освіти (доктор філософії) – доповідач доктор економічних наук, доцент. Професор кафедри міжнародної економіки Валерія Вікторівна Лойко.

7. Обговорення проєкту ОПП Міжнародна економіка спеціальності 051 Економіка другого (магістерського) рівня – доповідач завідувач кафедри міжнародної економіки Алла Василівна  Шлапак.