Збори Ради випускників Факультету економіки та управління

9 травня 2023 року о 16:00 відбудуться Збори Ради випускників Факультету економіки та управління. Формат Зборів – дистанційний. Посилання буде надіслано учасникам напередодні зустрічі.

Засідання Ради випускників

9 травня 2023 р. 16:00

1. Вступне слово  декана Факультету економіки та управління Вячеслава Осадчого, д.пед.н., професора, Заслуженого діяча науки і техніки України.

2. Обговорення змін в  ОП «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»  першого (бакалаврського ) рівня – доповідач доцент кафедри фінансів Аліна Володимирівна Нечипоренко.

3. Обговорення змін  ОП «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»  другого (магістерського) рівня – доповідач завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор Андрій Юрійович Рамський.

4. Обговорення ОП «Менеджмент організацій та адміністрування»  другого (магістерського) рівня – доповідач професорка кафедри управління Світлана Миколаївна Кожем’якіна.

5. Обговорення змін до ОП «Державне управління» другого (магістерського) рівня – доповідач доцент кафедри управління Оксана Вячеславівна Марухленко.

6. Обговорення подальшого удосконалення/оновлення освітньої програми "Економіка" першого освітнього рівня вищої освіти (бакалавр) – доповідач доцент кафедри міжнародної економіки Юлія Миколаївна Жукова

7. Обговорення змін до ОП «Управління електронним навчанням у міжкультурному просторі» другого (магістерського) рівня – доповідач доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, професор кафедри комп’ютерних наук і математики факультету інформаційних технологій та управління Наталія Вікторівна Морзе.