Календар подій

Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь у роботі ЛІТНЬОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ШКОЛИ «УКРАЇНА І ЄС: КАНДИДАТСЬКИЙ СТАТУС І ПЕРСПЕКТИВИ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»

Цільова аудиторія :

учні шкіл, слухачі професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти, аспіранти, вчителі, викладачі, практики та всі зацікавлені та небайдужі громадяни.

Де: платформа ZOOM + практикуми в:

❇️ОФІСІ ВІЦЕ-ПРЕМЄРКИ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

❇️КОМІТЕТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ.

Коли: 19- 23 червня, 2-3 години на день. Точний час ми відправимо кожному учаснику на пошту ?

‼️Участь безкоштовна‼️

Програма літньої школи :

1. Прогрес виконання рекомендацій ЄС, необхідний для наближення України до вступу до ЄС.
  2. Технічне регулювання в ЄС.
  3. Промислова стратегія ЄС: перспективи для України.
  4. Створення бізнесу в ЄС.
  5. Інституції євроінтеграції (офлайн-екскурсії).
  6. Наукова і освітня діяльність в рамках грантових проектів ЄС.
  7. Міграція і зайнятість.
  8. Роль міст у процесі євроінтеграції.
  9. Проекти екологізації міст України: європейський контекст.

Організатори заходу:

✅Київський університет імені Бориса Грінченка, кафедра міжнародної економіки .

✅Всеукраїнська Асоціація економістів-міжнародників

Для участі у Літній економічній  школі просимо до 15 червня 2023 року заповнити реєстраційну форму учасника :

СПІКЕРИ ЛІТНЬОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ШКОЛИ

1) Шлапак Алла Василівна – експерт, тренер/викладач (завідувач кафедри міжнародної економіки Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор економічних наук, доцент)

2) Ушенко Наталя Валентинівна – координатор Літньої школи, тренер/викладач (професор кафедри міжнародної економіки Київського університету імені Бориса Грінченка)

Сфера наукових інтересів: соціальні аспекти макроекономічного розвитку, інтелектуалізація в соціально-економічних системах, міжнародний бізнес, бізнес-медіація

3) Сундук Анатолій Миколайович – експерт, тренер/викладач (професор кафедри міжнародної економіки Київського університету ім. Б.Грінченка, доктор економічних наук, старший науковий співробітник).

Сфера наукових інтересів: економіка природокористування, економіка регіонів.

4) Чугаєв Олексій Анатолійович – експерт, тренер/викладач (професор кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин КНУ ім. Шевченка, доктор економічних наук, доцент)

Сфера наукових інтересів: економічна інтеграція, економічна сила країни, міжнародні економічні відносини.

5)Шворак Людмила Олександрівна – експерт, тренер/викладач (доцент кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин КНУ ім. Шевченка, кандидат економічних наук, доцент)

Сфера наукових інтересів: міжнародна економічна інтеграція, розрахунки та платежі в міжнародній торгівлі, конкуренція на міжнародних ринках, аналітика європейських ринків товарів та послуг.

Координатор : доктор економічних наук, професор Ушенко Наталя Валентинівна, віце-президент ГО «Всеукраїнська Асоціація економістів-міжнародників», контакти для зв’язку:

?+380509754602

Не пропустіть цю унікальну можливість розширити свої знання та знайомства в галузі євроінтеграції. Раді будемо бачити вас в нашій ЛІТНІЙ ЕКОНОМІЧНІЙ ШКОЛІ !

КУБГ Київський університет імені Бориса Грінченка літня економічна школа ФЕУ факультет економіки та управління кафедра міжнародної економіки