Відкрита лекція за участю Територіального управління БЕБ у місті Києві

Запрошуємо вас на відкриту лекцію на тему "Економічна безпека», яка відбудеться в понеділок, 9 жовтня, о 16:00 у Залі Вченої Ради Київського університету імені Бориса Грінченка.

На лекції ви почуєте про такі важливі аспекти:

✅Введення в тему "Економічна безпека" : значення цього поняття та його вплив на стабільність країни та добробут громадян.

✅Діяльність Територіального управління Брюро економічної безпеки в місті Києві : місія, завдання та у забезпеченні ролі економічної безпеки міста.

✅Приклади : конкретні випадки, коли дії Бюро економічної безпеки сприяли запобіганню економічним правопорушенням та загрозам.

Ця лекція надасть вам можливість отримати цінні знання для професійного та особистісного розвитку слухачів !

Запрошуємо всіх бажаючих !

КУБГ Київський університет імені Бориса Грінченка відкрита лекція ФЕУ факультет економіки та управління