День Факультету економіки та управління
Збір для 1 курсу в коридорі на 5 поверсі об 11:45
Збір для старших курсів та гостей - о 12:45 в Актовій залі Університету Грінченка
Що на вас чекає?
Ви побачите, що фінансисти це не лише планування і контроль фінансових ресурсів, а і вокальні таланти. Менеджери - не лише про управління персоналом, а й про створення неймовірних шедеврів. Економісти - це історія не лише про собівартість та амортизацію, а також це запальні танці.
Також на вас чекає вірш Павла Вишебаби, неймовірно запальний танець від Економіста 2 курсу, гостя запрошена та міні-хор Факультету. Ведучими свята будуть Юлія Величко та тік-ток зірка Антон Бобир.
Це чудова можливість зібратися разом, поспілкуватися та подивитися святкову програму.
З нетерпінням чекаємо кожного з вас!
З повагою та любов'ю, ФЕУ)???
КУБГ Київський університет імені Бориса Грінченка день факультету ФЕУ факультет економіки та управління