Календар подій

VIІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Перспективи розвитку управлінських систем у соціальній та економічній сферах України: теорія і практика»
Шановні студенти, аспіранти, науково-педагогічні працівники та представники бізнес-структур!

Запрошуємо Вас взяти участь у VIІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Перспективи розвитку управлінських систем у соціальній та економічній сферах України: теорія і практика», яка відбудеться 21 листопада 2023 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка.
Форма участі у конференції – заочна.
Участь у конференції безкоштовна.
За результатами проведення конференції буде підготовлено збірник матеріалів конференції в електронному варіанті (PDF формат), який отримає кожен учасник по електронній пошті разом із сертифікатом учасника конференції.
Детальна інформація додається у прикріпленому файлі.