Календар подій

?️ Запрошуємо Вас 1 грудня 2023 року взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн конференції студентів, аспірантів та молодих вчених на тему: "Сучасні виклики соціально-економічного розвитку: глобальні та регіональні аспекти".

? Тематичні напрями роботи конференції:

✅Розвиток економіки в умовах сучасних глобалізаційних процесів.

✅Рамкова стратегія післявоєнного відновлення міста Києва: соціально-економічні аспекти.

✅Україна та ЄС: кандидатський статус та перспективи євроінтеграції.

Деталі - в інформаційному листі

КУБГ Київський університет імені Бориса Грінченка Всеукраїнська науково-практична онлайн конференції студентів, аспірантів та молодих вчених на тему: "Сучасні виклики соціально-економічного розвитку: глобальні та регіональні аспекти". ФЕУ факультет економіки та управління