Календар подій

Запрошуємо відвідати лекцію «Стратегії досягнення життєвих цілей», від Івана Примаченка, співзасновника та CEO найбільшої в Україні платформи онлайн-навчання ❗️Prometheus❗️ ??✅

Ви мрієте здобути роботу мрії, побудувати успішну компанію, змінити країну на краще? Реалізація життєвих амбіцій надихає вас, даруючи відчуття сенсу та щастя ?❓❓❓

Залишилися дрібниці - навчитися досягати наших цілей у світі, де панують невизначеність, запекла конкуренція та відсутність простих рішень ☝️??

На цій лекції поговоримо про:

✔️як дизайнувати ваші життєві цілі так, щоб максимізувати шанси на їх досягнення ❓

✅мислення системами ?. В яку гру ви граєте?

?побудова індивідуальних стратегій досягнення цілей;

?‍♀️менеджмент ризику: ви ризикуєте забагато чи замало?

?реалізм проти фантазій та ідеологій;

❇️перемагає той, хто адаптується: життя як навчання ???‍?

Запрошуємо всіх членів грінченківської родини, адже освітні продукти разом з Prometheus запускають такі гіганти, як Google, Гарвардський університет, Повернись живим, Європейський банк реконструкції та розвитку та сотні інших провідних компаній та організацій.

✅ Київ, вул. Левка Лук’яненка 13Б, метро Мінська, Зала Вченої ради .

❇️12 березня, 13:40 .

ZOOM: https://us02web.zoom.us/j/85006259689?pwd=VlRTVUNsRmRQTTJPNXp0YURwdGlCZz09

КСУБГ, Київський столичний університет імені Бориса Грінченка Prometheus ФЕУ, факультет економіки та управління.