Переможці конкурсу інноваційних бізнес-проектів!

За результатами Конкурсу на найкращий інноваційний бізнес-проект/ідею, що відбувся 6 травня 2019 року на кафедрі фінансів та економіки ФІТУ Київського університету імені Бориса Грінченка, членами експертної комісії було названо переможців:

Ареф’єв Ростислав – Гран-прі (100 балів), за проект Виробництво енергоносіїв біологічного походження/біопалива;

Чередніченко Анастасія – І місце (100 балів), за проект Механічний пристрій для вияву алкогольного сп’яніння водія вбудований в автомобіль;

Буждиган Катерина – ІІ місце (95 балів), за проект Кафе КВК;

Фомичева Єва – ІІІ місце (90 балів), за проект Кав’ярня-ростерія “ArtCoffee Roasters”.

Окрім того, студенти Золотоверха Анастасія, Волик Ольга, Шемчук Катерина, Кравцов Євген, Іваніцький Богдан, Мартюшевська Єлизавета, Дідик Валерія були нагороджені Сертифікатами учасників, корпоративною продукцією (ручки, блокноти) та солодощами.

Вітаємо переможців та бажаємо нашій перспективній молоді реалізувати презентовані на конкурсі бізнес-проекти!