Студенти ФІТУ на Всеукраїнському форумі "Молодіжні сходини в Кам'янець-Подільській фортеці"

Студенти Факультету інформаційних технологій та управління пройшли відбір у Проекті «Молодіжна столиця України», який ініційований Міністерством молоді та спорту, на участь у Всеукраїнському форумі "Молодіжні сходини в Кам'янець-Подільській фортеці", що відбувся 13-14 вересня 2019 року. В рамках цього молодіжного форуму дівчата та юнаки зі всіх куточків України випробовували себе за трьома напрямками - «соціо та економіка», «культура і креативність» та «політика». Цікаві лекції, майстер-класи, круглі столи, воркшопи та кінофестиваль - це все об’єднала в собі та додала певної високої енергетики атмосфера Кам’янець-Подільської фортеці. Співпраця кафедри управління з Міністерством молоді та спорту дозволяє успішно впроваджувати завдання нової освітньої стратегії. Ми виховуємо активну молодь, лідерів, що розуміють можливості своєї участі в процесах децентралізації, які відбуваються в країні, й активно долучаються до заходів запропонованих Міністерством.