Керівник групи забезпечення ОПП «Менеджмент організацій» на "UNI-BIZ BRIDGE 3"

21 вересня 2019 року Керівник групи забезпечення ОПП «Менеджмент організацій», Акіліна Олена Володимирівна, відвідала  « Uni-Biz Bridge 3», на базі компанії «UGEN». Цей захід співпраці з «UGEN» для кафедри управління став вже традицією. Звичайно зявилися нові теми для обговорення та ідеї для співпраці, але мета Uni-Biz Bridge незмінна – це налагодження взаємодії між університетами та роботодавцями. Щоб компанії розуміли, якого студента чекати на роботу. Щоб викладачі мали змогу співпрацювати з бізнесом. Разом ми зможемо адаптуватися до потреб сьогодення.  Була проведена цікава дискусійна панель за участі представників компаній Райффайзен банк Аваль, GENESIS, JTI, Imperial Tabacco, Deloitte, а також кожен з учасників мав можливість поспілкуватися з представниками кожної компанії особисто, обмінятися контактами і досвідом та знайти шляхи подальшої співпраці.