Зустріч менеджерів третього курсу з представниками компанії PricewaterhouseCoopers Україна

11 листопада 2019 року відбулося виїзне заняття для групи Мб-1-17-4.0д на базі міжнародної компанії "UGEN" за участю представників компанії PwC. Завданням цього заняття було поглиблення компетентностей наших студентів-менеджерів в галузі інформаційного забезпечення процесу управління з акцентом на інформацію фінансового характеру. Наші студенти дізналися чому сучасні міжнародні компанії витрачають величезні бюджети на аудит своєї фінансової звітності. Валентина Бех, менеджер у відділі аудиту PwC, розвінчала для них міф про рутинність завдань аудитора та нетехнологічність цієї професії, розповіла про мету аудиту фінансової звітності, етапи аудиторського проекту, технології, які використовують аудитори PwC для аналізу інформації та документування, а також про саму компанію PwC.