Екскурсія менеджерів третього курсу до компанії Brand Executive Chocolate Mars Ukraine

14 листопада 2019 року відбулася екскурсія для групи Мб-1-17-4.0д до офісу міжнародної компанії Brand Executive Chocolate Mars Ukraine. Під час візиту наші студенти дізналися  про історію, досягнення та продукти компанії. З маркетологом компанії Лесею Єремою  вони мали можливість поговорити про професію бренд-менеджера. Леся – досвідчений маркетолог: понад 12 років вона працює у маркетингу різних FMCG продуктів і являється експертом різних напрямків: торгового, споживацького та бренд маркетингу. Про свою роботу Леся каже: «Мій маркетинг ніколи не обмежувався дверима офісу або аудиторії в інституті. Я спостерігаю інструменти маркетингу в усьому - починаючи з ранкової пробіжки і закінчуючи вихованням дітей. Можу назвати себе дещо «одержимим» маркетологом». Цією “одержимістю” вона й поділилася з нашими студентами. А на завершення екскурсії відбувся нетворкінг, на наших студентів чекало спілкування та подарунки.