Студент ФІТУ на Всеукраїнському молодіжному форумі «Career Talks 3.0: навички для успіху»

2-3 грудня 2019 року студенти груп Мб-1-17-4.0д, Мб-1-18-4. та інші зацікавлені представники студентства ФІТУ відвідали дводенний Всеукраїнський молодіжний форум «Career Talks 3.0: навички для успіху», який відбувся в м. Києві в рамках реалізації ініціативи «Український Пакт заради молоді-2020». Організаторами цього Форуму, який відбувся у креативному просторі IZONE, були Міністерство молоді та спорту України, Державна установа «Всеукраїнський молодіжний центр», Центр «Розвиток КСВ», платформа Career Hub та Фонд ООН у галузі народонаселення. Зазначений захід проводився з метою розвитку сучасних навичок серед молоді для успішної професійної самореалізації, а також сприяння вирішенню проблем трудової міграції та молодіжного безробіття. Він об’єднав лідерів думок, ТОП-менеджерів та активних молодих людей з усієї України. Студенти дізналися про найбільш актуальні ідеї, тренди та поради з розвитку кар’єри. Почули від топ-менеджерів про навички, що ведуть до успіху в кар’єрі у державному, громадському, міжнародному та корпоративному секторах.

На другий день Форуму, в рамках симуляційної гри від проекту n.cubator, наші студенти спробували стати частиною компанії, яка шукала способи та засоби допомоги своїм клієнтам у вирішенні їх потреб, та запропонували шляхи впровадження розробленої стратегії з розвитку. Ця гра дала можливість студентам спробувати себе в різних ролях, отримати досвід, який підготує до реальних управлінських ситуацій у майбутньому.