Курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників Фахового економічного коледжу ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»

Кафедра управління продовжує багаторічну традицію підвищення кваліфікації працівників закладів освіти. 28 та 29 лютого 2020 року викладачі кафедри: професор Тетяна Поспєлова та доцент Олена Акіліна в рамках програми додаткових платних послуг  «Інноваційні методи викладання в закладах фахової передвищої освіти» провели тренінги та майстер-класи для педагогічних працівників Фахового економічного коледжу ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

Олена Акіліна ознайомила педагогічний колектив коледжу з основними
трендами сучасної освіти, з наголосом на персоналізації навчання за рахунок ефективного використання ІКТ-технологій. Тетяна Поспєлова провела тренінг з розвитку soft skills. Учасники тренінгу за допомогою метафоричних асоціативних карт та інтерактивних вправ отримали можливість відчути на дотик продуктивну комунікацію в колективі. Результатом роботи стала домовленість про продовження співпраці.