Екскурсія в компанію PwC

11 березня 2020 року студенти II-го курсу спеціальності 073 Менеджмент” відвідали ТОПову компанію сфери надання професійних послуг PwC (PricewaterhouseCoopers). Працівники компанії показали студентам свій офіс, розповіли про компанію та відкриті вакансії. Студенти дізналися про ключові переваги роботи в PwC, карєрний шлях у компанії, освітні та професійні можливості для молоді від PwC.

Провідні рекрутери PwC розказали студентам про ТОП-5 помилок у CV та на співбесіді. Працівники компанії дали студентам низку порад по написанню резюме та підготовки до співбесіди, зокрема: з чого варто розпочати написання резюме? як оформити резюме? які поштові скриньки електронних адрес є недоцільними в діловій сфері? як підготуватися до співбесіди? як справити перше враження? як вести себе під час інтервю? Студенти отримали від HR ряд порад для успіщного проходження співбесіди в компанію PwC та ознайомилися із відкритими вакансіями компанії.