Вебінар з Лілією Гриневич на тему "Освітня політика в Україні"

27.06.20 року на запрошення кафедри управління для студентів-магістрантів з державного управління, управління закладами освіти та всіх зацікавлених осіб було проведено вебінар на тему: «Освітня політика в Україні». Перед студентами виступила Лілія Гриневич, кандидат педагогічних наук, проректор з науково-педагогічної та міжнародної діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка, українська освітня, державна і політична діячка, народна депутатка України 7-го і 8-го скликань (2012-2016), перша міністр-жінка освіти і науки за часів незалежної України 2016-2019 рр.

Слухачі із перших вуст почули про сутність освітньої політики в Україні, про фундаментальні реформи освітньої та соціально-гуманітарної сфери, що розпочалися за її каденції на посаді міністра освіти і науки України, зокрема: 1) запровадження системи зовнішнього незалежного оцінювання; 2) переформатування закладів професійно-технічної освіти; 3) розробки і ухвалення нового Закону України «Про вищу освіту», осучаснення всієї законодавчої бази в освітній галузі; 4) реформа загальної середньої освіти – “Нова Українська Школа”, яка була визначена Законом України “Про освіту”; 5) реформа оплати праці освітян.