Факультет інформаційних технологій та управління зараз просто в епіцентрі чогось надзвичайного!

Адже разом із 80 університетами України ми долучені до впровадження курсу "Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами” в рамках пілотного проєкту “Підприємницький університет”. Головна мета даного проєкту – розвиток підприємницької освіти та стартап руху серед найпрогресивніших та найкреативніших ЗВО України. Даний проєкт запроваджений Стартап-інкубатором YEP спільно з Міністерством освіти і науки, Міністерством цифрової трансформації, Дія.Бізнес та Українським фондом стартапів, пройшов рецензування міжнародних партнерів та експертів: Університету Штату Північна Кароліна (США), Університету Тарту (Естонія), Олени Донець (екс-директорка стартап-акселератору Тель-Авівського Університету, співзасновниця Duco.io, Ізраїль).

На даному етапі курс “Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами” інтегрований у межах навчальної дисципліни «Основи власного бізнесу», представлену як предмет на вибір. Супровід майбутніх стартаперів та викладання даного курсу у нашому Університеті здійснює кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів та економіки Казак Оксана Олексіївна, яка в складі прогресивної підприємницької спільноти із 170 викладачів 26-28 серпня успішно пройшла тренінг за специфікою викладання даного курсу та вкотре підтвердила свою кваліфікацію. І вже у цьому семестрі майже 30 здобувачів вищої освіти зможуть легко та без ризиків спробувати себе у підприємництві, відчути себе частиною стартап екосистеми і підготувати свій стартап до етапу виходу на ринок чи пошуку перших інвестицій. Під час навчання наші грінченківці створять власні стартап-проєкти та подадуть їх на участь у конкурсі стартапів. Найкращі команди отримають індивідуальну менторську підтримку від YEP, Дія.Бізнес, Українського фонду стартапів, Cisco, OKKO, Genesis, REACTOR.UA, TechUkraine та інших партнерів проєкту. Висока кваліфікація викладача й супровід менторів YEP є запорукою змістовного наповнення курсу актуальними й прогресивними теоретичними матеріалами та реальними практичними кейсами, актуальними статтями про українські й світові проекти та інші контенти. Це все дає доступ студентській спільноті до знань про те, як перетворити свої розробки чи креативні ідеї на інноваційні продукти та послуги. Адже на лекціях не буде йти мова про сферичний стартап у вакуумі. Такі проєкти у реальному житті — не про ідеальні умови, а про гнучкість, винахідливість та вміння пристосовуватися, постійно шукати нове та самовдосконалюватися. І якщо ти саме такий – долучайся! Буде неймовірно цікаво!