Професор кафедри управління Володимир Удовиченко взяв участь у засіданні правління Київського регіонального відділення Асоціації міст України

14 липня 2020 року професор кафедри  В.П. Удовиченко взяв участь у засіданні правління Київського регіонального відділення Асоціації міст України, де обговорювалися питання адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня у Київській області. Володимир Петрович зазначив, що нині громади як ніколи близько до реалізації принципів Європейської хартії місцевого самоврядування і ствердження місцевого самоврядування в Україні. Але є ті, хто хоче замість децентралізації робити централізацію, причому руками представників органів місцевого самоврядування.