Професор кафедри управління Володимир Удовиченко взяв участь публічному обговоренні змін до Конституції України у частині децентралізації

3 березня 2020 року у Києві відбулося публічне обговорення змін до Конституції України у частині децентралізації. Участь в обговоренні взяли представники місцевого самоврядування та громадськість Київської, Житомирської, Чернігівської, Рівненської та Черкаської областей. Захід відбувся за спільною ініціативою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Офісу Президента України, Міністерства розвитку громад та територій України.

У складі офіційної делегації від Асоціації міст України взяв участь професор кафедри управління Володимир Удовиченко