Участь доцента кафедри управління Панченко А.Г. у вебінарі за темою «Основні напрями реформи в дошкільній освіті»

27 жовтня 2020 року в Українському інституті розвитку освіти відбувся вебінар за темою «Основні напрями реформи в дошкільній освіті». Консультування працівниками ЦПР ПП керівників закладів дошкільної освіти». У вебінарі брала участь Панченко Алла Гнатівна, доцент кафедри управління, доцент, кандидат наук з державного управління. В межах онлайн-курсу підвищення кваліфікації «Супровід діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників», організованим за проєктом «Фінська підтримка реформ української школи» («Навчаємось разом») обговорювались основні положення Концепції дошкільної освіти (2020), відповідність її європейській рамці якості дошкільної освіти. Ключовими питаннями розвитку дошкільної освіти в Україні є: рівний доступ до якісної освіти, особливо в сільській місцевості; застарілі методики; потреба в оновленні змісту дошкільної освіти; потреба в розширення мережі приватних дошкільних закладів тощо. В межах вебінару відбулося обговорення положень Концепції дошкільної освіти (2020) в малих групах з метою напрацювання практичних рекомендацій щодо її імплементації в ЗДО України. Панченко А.Г. долучилася до роботи групи з розробки системи моніторингу якості ДО.