Участь у семінарі Національного банку України “Практичні аспекти формулювання та реалізації монетарної політики”

Завідувач кафедри фінансів та економіки Факультету інформаційних технологій та управління Ольга Сосновська прийняла участь у семінарі Національного банку України на тему «Практичні аспекти формування та реалізації монетарної політики», який відбувся 12-13 листопада 2020 року в онлайн форматі. З вітальним словом виступив заступник Голови НБУ Дмитро Салогуб. Протягом семінару спікерами заходу було презентовано цікаві доповіді на актуальну тематику, а саме директора Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Володимира Лепушинського «Останні рішення з монетарної політики: макроекономічний контекст», начальника відділу аналізу міжнародної економіки Департаменту монетарної політики та економічного аналізу, д.е.н. Інни Співак «Глобальна економіка: у пошуках рівноваги в період хаосу», начальника управління оперативного регулювання грошово-кредитного ринку Департаменту відкритих ринків Олександра Арсенюка «Нові інструменти роботи на фінансових ринках», члена Ради НБУ, заступника виконавчого директора від України при МВФ (2013-2017 рр.), д.е.н. Олександра Петрика «Співпраця України з МВФ», головного експерту відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Сергія Кіяшко «Міграція та фіскальна стійкість», заступника начальника відділу аналізу реального та фіскального секторів Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Тетяни Юхименко «Практичні аспекти інфляції: сприйняття та проблеми її вимірювання».

Участь у семінарах Національного банку України вже стала щорічною традицією кафедри фінансів та економіки, що дає можливість долучитися до цікавих дискусій, отримати корисні практичні знання та цікавий досвід професійного спілкування.