Ким працювати в IT, якщо ти не програміст?

18 листопада 2020 року на Факультеті інформаційних технологій та управління відбулась зустріч із Кучеровською Вікторією, адміністратором проектів ТОВ «АККОРДГРУП». Тема розмови актуальна та важлива: ким працювати в IT, якщо ти не програміст?
Вікторія поділилась власним досвідом та досвідом працівників своєї компанії побудови кар'єри в ІТ галузі випускниками різних спеціальностей. Вікторія здобула в Університеті Грінченка різні кваліфікації: математик, фінансист, менеджер, тому її досвід та практичні поради були дуже корисні студентам. На зустрічі точились жваві дискусії про необхідні навички для різних посад в ІТ.
Ми дякуємо Вікторії за щирість та відкритість і сподіваємось, що багато із присутніх уже внесли в свій план побудови кар'єри необхідні уточнення.