Навчання за Програмою АСП «Керівник проєкту з розкрутки політика, партії, ГО»

Доцент кафедри управління, Акіліна Олена Володимирівна, маючи попередній вдалий досвід навчання в Академії сучасного політика (АСП) за Програмою №9 «Керівник проєкту з розвитку інноваційного регіону», продовжила навчання за Програмою №3 «Керівник проєкту з розкрутки політика, партії, ГО». Цією програмою зацікавилася оскільки хотіла поглибити свої знання з розробки моделей потужних проектів, написання базових концепцій таких проектів, опанування «хитрощів» щодо отримання фінансування з держбюджету та ведення перемовин з органами влади.

Окрім того, отримала базові знання про те, як створити різні види контенту, на якому можна будувати піар-кампанію. Прийняла участь у «діловій імітаційній грі» з розробки контенту та оргдокументів щодо проведення заходів у Верховній Раді України. Доречи, працювала на уявному прикладі організації круглого столу у Верховній раді України на тему «Виклики освіти в умовах пандемії», організаторами якого виступали Київський університет імені Бориса Грінченка у партнерстві з АСП, та за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій. Отже, пакет усіх потрібних документів готовий, навіть сформована програма цього заходу, лишається тільки впровадити задум в життя. Особливим та несподіваним бонусом Програми була можливість пройти стажування з підготовки реальної грантової заявки щодо проєкту регіонального розвитку «Інформаційно-аналітична система підтримки управління діяльністю регіонального аграрно-промислового комплексу, спираючись на місцеві енергетичні, природо-сировинні, технологічні, матеріально-технічні, кадрові та фінансові ресурси».

Сертифікат