Участь у воркшопі “Cyber Hygiene & Conflict Management in Global Information Networks”

30 листопада 2020 року Краус Катерина Миколаївна, к.е.н., доцент кафедри управління Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка взяла участь у воркшопі 2nd International Conference on Cyber Hygiene & Conflict Management in Global Information Networks з доповіддю на тему “Cyber security of business entities in the conditions of digitalization of the economy”. Науковий захід проходив на базі Національного університету “Львівська політехніка” за підтримки Національного авіаційного університету. Воркшоп об’єднав науковців та фахівців за п’ятьма секціями, які представили свої напрацювання у сфері послуг соціальних мереж, формування ІКТ-інфраструктури, управління кібер-ідентифікацією, цифрового наповнення бізнес-процесів та ін..