Участь кафедри у правління у 36 Міжнародній конференції Асоціації управління діловою інформацією

3-4 листопада 2020 року в Іспанії у місті Гранада відбулася 36 Міжнародна конференція Асоціації управління діловою інформацією, матеріали, якої індексуються у SCOPUS та Web of Science. Цьогоріч конференція пройшла в онлайн-форматі. Міжнародна асоціація управління діловою інформацією покликана сприяти ретельному вивченню і поширенню сучасних методів управління і бізнес-рішень та сприяти зближенню науки та практики. В рамках конференції представники наукових та бізнес середовищ з усього світу обмінюються досвідом і здобутками. Завідувач кафедри, д.е.н., доцент Ільїч Людмила Миколаївна та гарант освітньої програми "Менеджмент організацій", к.е.н., доцент Акіліна О.В. увійшли до складу Програмного комітету 36  Міжнародної конференції Асоціації управління діловою інформацією.

У конференції з доповідями, які демонструють наукові здобутки кафедри та є апробацією її наукової теми, прийняли участь і співробітники кафедри управління професор кафедри управління Поспєлова Тетяна Вадимівна та доценти кафедри управління, Панченко Алла Гнатівна, Акіліна Олена Володимирівна та Марухленко Оксана В’ячеславівна.