Бої стартапів-19

11 грудня 2019 року співробітниками кафедри фінансів та економіки і кафедри управління було ініційовано проведення конкурсу інноваційних проектів «Бої стартапів: інновації та управління ними» у рамках вивчення дисциплін «Електронна комерція», «Провайдинг інновацій», «Фінанси, гроші та кредит», у якому взяли участь студенти спеціальностей Економіка та Менеджмент, серед яких були члени гуртка «Школа управлінців».

До участі у конкурсі було представлено 10 індивідуальних/колективних стартапів, а саме:

1. Кав’ярня-ростерія “Coffee Memories” – колектив авторів Волик Ольга та Дідик Валерія

2. DoWu – концепція цифрового годинника для водіїв – підготували Ареф’єв Ростислав, Іваницький Богдан, Бузюк Олексій

3. Арт-терапія. Мистецтво як спосіб відсторонення від проблем – ідея колективу авторів Золотоверхої Анастасії, Буждиган Катерини, Чередніченко Анастасії.

4. Ukr.Brand – об’єднання українських виробників одягу, взуття та аксесуарів – підготувала Ковальчук Марія.

5. Інтерактивна онлайн-платформа Kyiv-EcoGreen – автор Білінчук Валерія

6. Інтернет-магазин з продажу натурального мармеладу “Солодка хатинка” – підготував Дорошенко Ярослав

7. «Доставка дронами – крок в майбутнє» – автор Смусь Андрій.

8. ECO-telegram shop – онлайн продаж органічних продуктів харчування – ідея Рибалко Вероніка.

9. Foreign.edu – онлайн платформа з вивчення іноземних мов – підготувала Христова Кристина.

10. Онлайн платформа безкоштовного обміну одягом Obmin – автор Антонова Вікторія.

Над стартапами студенти працювали протягом трьох місяців. Консультаційну роботу в ході підготовки стартапів здійснювали д.е.н., доц., професор кафедри фінансів та економіки Краус Н.М.та к.е.н., доцент кафедри управління Краус К.М.

Члени експертної комісії конкурсу на кращу та актуальну інноваційну ідею (завідувач кафедри фінансів та управління, д.е.н., доц. Рамський А. Ю.; завідувач кафедри управління, д.е.н., доц. Ільїч Л. М.; д.е.н., доц., професор кафедри фінансів та управління Краус Н. М.; к.е.н., доцент кафедри управління Краус К. М.) оцінювали проекти за такими характерними особливостями, як: актуальність, інноваційність, економічна ефективність, його соціальна і екологічна орієнтація, якість приготовленої презентації, рівень опису й ясність змісту стартапу, рівень представлення студентом свого авторського доробку та аргументованість і повнота відповідей на поставленні додаткові питання.

За результатами БОЇВ СТАРТАПІВ членами експертної комісії було названо переможців

Номінація «Переможець очима студентів» — за проект Obmin.

І місце поділили між собою два проекти, а саме: «Арт-терапія. Мистецтво як спосіб відсторонення від проблем» та «Kyiv-EcoGreen».

ІІ місце — за стартапи «DoWu – концепція цифрового годинника для водіїв» та «ECO-telegram shop».

ІІІ місце — за стартап «Ukr.Brand».

Номінація «Самий солодкий» — за проект Інтернет-магазину «Солодка хатинка».

Номінація «Самий ароматний» — за проект Кав’ярні-ростерії “Coffee Memories”;

Номінація «Самий проривний» — за проект «Доставка дронами – крок у майбутнє».

Номінація «Самй гуманітарний» — за проект «Foreign.edu».