Відзнака державною нагородою «Заслужений працівник освіти України» старшого викладача кафедри управління Проскури Оксани Іллівни

Кафедра управління вітає старшого викладача кафедри управління Проскуру Оксану Іллівну з державною нагородою «Заслужений працівник освіти України».

Шановна Оксано Іллівно! Нехай кожен Ваш день буде осяяний почуттям всеохоплюючої любові, а міцне здоров’я, оптимізм та гарний настрій стануть запорукою Вашої подальшої плідної праці в освіті.

Нехай у Ваших задумах домінує людяність та мудрість, у службових справах – фаховість, професіоналізм і розвиток, у взаєминах – повне розуміння і підтримка однодумців, а у родині – абсолютна гармонія!

Щиро зичимо  Оксані Іллівні  нових перемог на життєвій ниві та професійного зростання!

ПроскураО_відзнака2021.jpg